Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt valaki Bánfi hajszesz...

Használt valaki Bánfi hajszeszt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 22:53
 1/10 anonim válasza:
100%
igen,nekem jó volt! egy kúrát mindenképp érdemes végigcsinálni!
2012. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hajhullásra használtam, nekem sokat segített. :) Kicsit macerás és büdi, de megéri! :)
2012. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

és ti hogy használtátok?


mert ugye az van ráírva hogy Bánfi samponnal


mert én ezt úgy értem, hogy: megmosom a hajam a samponnal, nem öblítem le róla a sampont vízzel, hanem belemasszírozom a hajszeszt és ez után kell várni 20-40 percet, majd leöblíteni és újra samponnal hajat mosni


jól értem? ti hogy csináltátok?


egyébként köszönet a hozzászólásaitokért!

2012. jan. 19. 13:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már jó rég használtam, részletekre nem emlékszem. Csak azt tudom, hogy nem használtam hozzá Bánfi sampont, csak a hajszeszt. A nedves hajamba masszíroztam bele (azt hiszem, hajmosás után), aztán ráhúztam egy fürdősityakot és vártam egy ideig hogy hasson, nem tudom meddig, de elég sokáig. Aztán leöblítettem. :)
2012. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó! és elérted a "kívánt hatást"? :)
2012. jan. 19. 15:38
 6/10 anonim válasza:

Szia!

Én is használtam, nekem nem használt, de mondjuk nekem genetikai a probléma. Utána használtam Sp-től speciális hajerősítőt, és hajhulláscsökkentőt. Sajnos ez sem érte el igazából a kívánt a hatást, bár lassult a hajhullás. Ez után minoxidiles termékre váltottam, az egész jó, csak a fejbőrömet károsította, és korpás is lettem tőle. Most viszont egy tök jó sampont használok :)

2012. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és mi az a tök jó sampon?
2012. jan. 20. 15:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

13:55 vagyok!

Igen, nekem használt! :)

2012. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!


5. vagyok, bocs, hogy csak most válaszolok.

a tök jó sampon, a Nutriol sampon, csak ismerősön keresztül lehet beszerezni, ha jól tudom.

Kb. két és fél hete használom, és már most látható az eredmény. Ha végre helyrejön a fejbőröm, amit a minoxidil tett valószínű tönkre, akkor használni fogom azt a gépet is, ami bemasszíroz egy külön hajnövesztő adalékot.

Na majd még lehet írok később tapasztalatokról, meg szívesen beszélek akár privátban, kinek mi vált be.

Minden jót!

2012. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
megint én. Azt elfelejtettem írni, hogy nem a legolcsóbb, de sokáig kitart, mert elég kevesebbet használni belőle. Illetve van + asszem 30% bónusz is.
2012. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!