Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajam vagy ne?

Levágassam a hajam vagy ne?

Figyelt kérdés

Közép hosszú hajam van jelenleg,és mivel(sajnos!)minden nap meg kell mosnom,mert másnapra zsírosodik és idétlenül áll,azt tervezem egy ideje hogy levágatom olyanra,mint Alice Cullennek a Twilight-ból,meg mint Meg Ryannek(rövid)

Pl: [link]

[link]


Kérlek írjátok meg hogy szerintetek jó ötlet lenne-e!:)


2009. máj. 27. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy levágatod még zsírosodni fog.És ha ilyen hajat akarsz,akkor avval sokat kell foglalkoznod,beállítani,és mivel olyan rövid,így el is fogod mindig aludni,tehát meg kell mosnod,ha nem akarsz elaludt hajjal mászkálni.És szerintem még vasalni is kellene.Én biztos nem vágatnám le.Remélem te se fogod :(
2009. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy rövid lesz a hajad, ugyanúgy zsírosodhat, talán még látványosabb is lesz, mert lelapul.

Régen nekem is nagyon tetszettek ezek a frizurák, de elég körülményes ám egy ilyesmit minden napra összehozni! Vagy van időd minden nap beszárítani?

A zsírosodást valahogyan máshogy kellene megoldanod. Például ha nem mosod minden nap...

2009. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
nna, ugyanazt írtam, mint az első :P
2009. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
[link] volt ilyen hajam és sokkal több gond volt vele,mint a hosszúval.Ezt nagyon gondold meg.
2009. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Hát,nem tudom eldönteni.Mindig is hosszú hajam volt és azt mondják így a jó.Rövid még sosem volt és naon szeretném kipróbálni már.Anyukám azt mondja,hogy még fiatal vok,miért ne próbálnám ki?!

Ha valakinek volt ilyen haja,v van annak a válaszát naon megköszönném!:)

2009. máj. 28. 06:19
 6/12 A kérdező kommentje:

Egyébként így is minden nap gond van vele:S Meg kell mosnom,azután vasalni stb.. ha nem használnék minden nap hajpakolást akkor már naon csúnya lenne:S Ígyis töredezik...

Azért gondoltam a rövidre,mert az én hajamnak sem ártana sztem egy kis felfrissülésre!:)Várom a válaszokat!

2009. máj. 28. 06:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha le is váhatod, ne ilyen rövidre, legyen elég egy kis vágás. Nekem olyan váll alá ér a hajam, de most növeszeteném, sajnos ennél jobban nem igazán tudom megnöveszteni. Nekem is alapból száraz a hajam, és én is vasalom, bár én módjával, kb 3-4 naponta. Sajnos így is olyan szegény, hogy a végéből minden hónapban lehetne vágatni.

És egyébként ha száraz a hajad, akkor hogyan zsírosodhat olyan gyorsan? Szerintem ez attól lehet ha túl sok fénypermetet, hajlakkot, hajhabot, vagy hasonlókat használsz. Vagy ha nem öblíted ki a hajadból rendesen a pakolást - nekem legalábbis akkor szokott gyorsabban zsírosodni. De ha száraz a hajad, akkor nem szabad smemiképpen sem ilyen gyakran mosni! Ne tedd! És szerintem az sem baj, ha nincsen minden nap tökéletesen egyenes, kiengedett hajad! Én minden harmadik vagy negyedik napon már összekötöm a hajam, pedig nekem még a füleim is elállnak. De akkor sem fogom 2naponta mosni a hajam, mert az csak tönkreteszi.

Szerintem ezeket próbáld meg. Egyébként meg még nanyit tudok mondani, hogy idén a vagy nagyon rövid (bubi, vagy még annál is rövidebb) haj a divat, vagy a nagyon hosszú. Tehát ha meghagyod, akkor még divatos is leszel. Valamint szerintem nagyon szép a hosszú haj.


Remélem tudtam segíteni! Azért majd írd meg, hogy levágattad-e vagy ha igen, akkor mennyi ment le belőle! :)

2009. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)Am meg nekem is ilyen hosszú a hajam kb,mint neked:P De utálom amikor meleg van és leér,felkötni meg utálom:S Úgyhogy már eldöntöttem h levágatom,rövid még sosem volt,és ideje kipróbálni:P Egy kis változás sosem árt:)Am nem száraz a hajam,nem írtam ilyet:P De szerencse h hajmosás után pakolást teszek,mert akk naon rossz állapotban lenne szegény:S És hát a minden napos hajmosás..undorodom tőle ha már eltelik 3 nap:S Nem tom mit tegyek vele,már kb 1 éve mosom így,de tudom h nem jó:(
2009. máj. 28. 14:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Végül levágattam,és tetszik!Igaz,szokatlan,de egyszer ki lehet próbálni :P
2009. jún. 6. 10:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is leakartam vágatni ilyenre, de nem vágattam, mert akkor jövőre a szalagavatómon nem tudnék belöle kontyot csinálni :P De sztem szalagavató után levágatom olyanra mint Alice! Szerintem próbáld ki. Ha eddig is sokat szenvedtél a hosszó hajaddal akkor tök mind1 h most meg ezzel szenvedsz. Mellesleg nem árt a változatosság :P Ha nem is tetszik, majd megnől megint. Meg írtad h töredezett a hajad, akkor nem baj ha levágod, sőt ha sokat vágatsz akkor meg egyáltalán nem lesz töredezett, hanem nagyon szép egészséges lesz :)
2009. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!