Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajam vagy ne?

Levágassam a hajam vagy ne?

Figyelt kérdés

Közép hosszú hajam van jelenleg,és mivel(sajnos!)minden nap meg kell mosnom,mert másnapra zsírosodik és idétlenül áll,azt tervezem egy ideje hogy levágatom olyanra,mint Alice Cullennek a Twilight-ból,meg mint Meg Ryannek(rövid)

Pl: [link]

[link]


Kérlek írjátok meg hogy szerintetek jó ötlet lenne-e!:)


2009. máj. 27. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja, most látom h már levágattad XD Bocsi:P
2009. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vágasd le nyugodtan. Nekem mindig hosszú hajam volt, de egyszer kipróbáltam a rövidet, végülis egyszer élünk, és kit érdekel? Ez csak haj... Ha nem áll jól, majd megnő. :) Na szóval mióta kipróbáltam a rövidet, azóta rövid is. Évek óta. Nekem nagyon bejött. Sokan írják hogy sok a gond a röviddel...hát a hosszúval sokkal több gond volt.

A rövidet könnyebb mosni, kényelmes, és akármit csinálsz vele, jól néz ki. Csak úgy kell vágatni, hogy legyen valami stílusa, és akkor az is elég ha reggel beletúrsz, és már jól is néz ki.

Ja, és a kócos hatású, bohókás haj amúgyis divat. :)

2009. dec. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!