Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvégápoló szereket milyen...

A hajvégápoló szereket milyen formákban lehet kapni?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy ezeket a termékeket(pl olajos hajvégápoló)milyen formában lehet kapni?

Balzsam,sampon vagy valami egyéb?

Mert a fodrászom azt mondta,hogy ezt hajmosás előtt kell a hajvégekre kenni kb 15 percig,így megelőzhető a hajvégtöredezés.

csak azt se tudom,hogy ezt hogy keressem?

Kérlek,aki tudj az válaszoljon!

Előre is köszy és ha esetleg van személyes tapasztalat egyes termékekkel kapcsolatban azt is szívesen veszem!

Üdv!


2009. máj. 27. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Rossmanban van szilikonos hajvégápoló.
2009. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én a Kallosban vettem 1500ft-ért de nagyon jó ilyen kis plakonban van és fújni kell (olyan állagú mint az olaj :D)mindig hajvasalás után szoktam befujni de nagyon jó 3-4alkalom után látszott hogy nem törik már annyira a hajam.azt mondta a fodrászom h a töredezés miatt ne vágassam le mert ettől elmulik nehezen hittem el de bevált:)

puszi.Viki

2009. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!