Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam a ricinusola...

Hogyan használjam a ricinusolajat?

Figyelt kérdés

Vettem ricinusolajat, de lenne pár kérdésem a használatával kapcsolatban...

1. az egész hajra kell alkalmaznom vagy csak a fejbőrbe kell belemasszírozni? ha az egész hajra kell, akkor mennyit tegyek rá? ameddig teljes lucskos, olajos lesz, vagy csak épphogy csillogjon az olajtól?

2. Azt olvastam használat előtt fel kell melegíteni... de hogyan? mikróba berakhatom egy pillanatra? vagy milyen melegnek kell lennie?

3. önmagában kenjem fel vagy valamivel keverjem össze???

4. egy alkalommal pontosan mennyi olajat használjak??? sehol nem találtam a neten pontos mennyiséget! 1 evőkanál? egy teáskanál? pár csepp??? csak ennyi infót találtam a mennyiségről: "egy kevés ricinusolajat". de egy kevés az mennyi pontosan? egy keveset nem tudok mindenhova eloszlatni?

5. mennyi ideig kell masszírozni a fejbőrömbe.

6. mennyi ideig hagyjam rajta? ha egész éjszaka fent hagyom, nem esik "baja" a hajamnak?


Tudom, kicsit sok a kérdésem, de nagyon nem találtam semmi választ, csak elnagyolt hülye cikkeket!

Előre is giga-mega köszönet!


2012. jan. 23. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt a kérdés inkább az, hogyan használd a keresőt: 10000 kérdés van erről itt, meg a googleba 1520366 millió, :)
2012. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mint írtam, rágugliztam és pár felületes cikken kívül nem találtam mást.
2012. jan. 23. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!