Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdhetnék a hajammal?...

Mit kezdhetnék a hajammal? Valakinek valamilyen tipp?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: régebben nagyon sokat vasaltam a hajam, ami rettenetesen tönkretette. Egy ideje elhatároztam, hogy szeretném rendesen megnöveszteni, de annyira tönkrement már, hogy egy év alatt nagyjából 1 centit nőtt (a normális 12 -15 helyett). Úgyhogy megfogadtam, hogy ez így nem mehet tovább, abbahagytam teljesen a hajvasalást, az eltöredezett havégeket levágtam, de még így is rettentően durva, száraz a hajam. Mit tehetnék, hogy újra egészséges legyen?
2012. jan. 23. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár javaslat: én a zsiros hajas tojásost probáltam és nagyon jó! [link]
2012. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Többféle hajápolót is használok, de eddig mindhiába. A fekete gliss kur csomagból megvan a balzsam és a sampon, van elseve hajvégápoló, illetve kókuszolajom. A gliss kur az első mosás után nagyon jó volt, sokkal puhább és finomabb volt tőle a hajam, viszont azután nem tudom mi történt, talán hozászokott a hajam, de azóta ugyanolyan durva és száraz, mint eddig volt.
2012. jan. 23. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Oliva olajat tegyél a még száraz hajadra,lehet 2-3 orát rajta hagyni,utána megmosni a hajad,balzsam hajvégápolót tegyél a hajadra,hajpakolások pl elseve szuperek,na nem mindenkinek ugyanaz válik be de hátha tudtam segiteni.avonos hajvégápoló vagy kallos is nagyon jó.Vagy van a gliss kurnak egy új hajvégápoló szérum még az is jó.
2012. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ricinus olajom is van amúgy, de azt jelenleg nem szeretném hasznélni, mert elég megosztott véleményeket hallok (van aki azt mondja, hogy hullott tőle a haja, van aki szerint jobban töredezett), és elsősorban most már nem a hajnövekedés a célom, hanem, hogy végre újra egészséges legyen.

Utolsó, külön köszi, kövi hajmosás előtt olajozom majd.

2012. jan. 25. 21:10
 5/7 anonim válasza:
Infinity mézes hajmaszkja nagyon jó! fodrászkellékesben tudsz venni kb. 1000 ft-ért, óriási kiszerelésben!
2012. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Mekkora az a hatalmas kiszerelés? Felkeltetted a figyelmem.:)

Kérdező!

Nekem a BES Nuritivo hajpakolása jött be, fodrászkellékes, 1000 ml-s és 2200 ft, de van 500 és 250ml-s kiszerelésben is. Nekem nagyon jót tett a hajammal, minél többet hagyod rajta annál jobb. Az olíva is nagyon jó, csak mosd ki jó alaposan utána, és természetesen hajvégápoló!! Én a Gliss Kuros hajolajat használom, kicsit húzós az ára, de nekem a lapocka aljáig érő hajamra kell 2 csepp...és 65 vagy 75 ml-s...tehát eltart egy darabig. Az nagyon jó száraz hajra!! Én imádom!!!!

2012. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Közben én is találtam valamit. Nekem most ami használ, az a Schauma egyik sampon + balzsamja: [link]


Nem tudom, hogy otthon is lehet-e kapni. Viszont az én hajamra nagyon bevált. Nem vártam csodát tőle, csak azért vettem meg, mert pofátlanul le volt árazva. És azóta sokkal-sokkal puhább a hajam. :)

Amit még mostanában használok néha az a Gliss Kur Repair 19 tégelyese. Az is egész jó.

2012. ápr. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!