Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4 extra hennázott...

Kérdező19 kérdése:

Colour B4 extra hennázott (fekete) hajra?

Figyelt kérdés
Fekete hennával volt festve a hajam kb fél évig. Most 6 hónapja nincs semmivel festve, sem pedig színezve. A henna kezd már lenőni, 5-6 centin már az eredeti hajszínem látható ami barna.(Ami viszont még fekete, abból is jócskán kopott már a szín). Olvastam már azt, hogy valakinek szintén hennázott színt szedett le a Colour B4. Érdemes lenne megpróbálni, vagy felesleges?
2012. jan. 26. 14:36
 1/3 anonim válasza:
A használati útmutatóban azt írják, hogy a hennát nem szedi le. Azért volt, aki megpróbálta, itt ovastam, de hát persze nem sikerült neki. :(
2012. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Viszont, ha jól emlékszem, azt is olvastam, hogy bioboltban érdemes körülnézni...előző voltam.
2012. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is olvastam már, hogy a hennát nem szedi le, csak valaki azt írta, hogy szintén fél éve nincs festve a haja (hennával) és egész jól leszedte. Azért köszönöm, megnézem bioboltban :)
2012. jan. 27. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!