Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most komolyan, van olyan...

Kissorsi kérdése:

Most komolyan, van olyan köztetek akinek a rendszeres mozgástól tényleg eltűnt a narancsbőre?

Figyelt kérdés

Én kb. fél éve biciklizem, szinte mindenhova azzal járok, és emelett heti 1-2 alkalommal speciális, kifejezetten fenék-comb formáló tornára is.

Ez előtt is már megvolt a narancsbőröm, és a torna tényleg segített egy kicsit, de nem számottevően.

Persze én is kipróbáltam krémeket, de ezek csak a felszínen hatnak, őszintén szólva szerintem csak business.

Esetleg valaki használja a Cellustop nevű készítményt, én most ezen gondolkozom, bár meglehetősen drága...

Elég elkeserítő amúgy, mennyi kérdés van a narancsbőrrel kapcsolatban....francba essen belé!!

Szóval bármilyen válasz jól jönne, van-e értelme "küzdeni"?

Kösz...


2012. jan. 27. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon narancsbőrös volt a fenekem, combom, és a mozgás segített, már csak egy nagyon pici részen van. Ezek a krémek nem segítenek, ne dőlj be ezeknek. Igyál sokat és mozogj. (én is biciklizem, de az nem nagyon segít, nekem inkább a futás és a torna vált be)
2012. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha mellette ugyanazt a moslékot eszed, akkor nem fog eltűnni.

Napi 2-3 liter víz, és a mesterséges színezéket, adalékanyagot tartalmazó vacak kaják, felesleges cukorral dúsított kaják, innivalók elhagyása.

A krém meg olyan, mint a fogyitabletta, hat az, csak mellette mozogj sokat, meg diétázz. :D Szóval felesleges kb.

Amúgy meg alkati kérdés is a cellulitisz, van aki hajlamos rá (nők 90%), ülőmunka, csupa szemét kaja, pia, cigi, stb, amivel mérgezed magad.

2012. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!