Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogyan használjam...

Szerintetek hogyan használjam ezeket a samponokat, balzsamokat? Felváltva is lehet? Mit mivel használjak?

Figyelt kérdés

Samponok:

-Head&shoulders 2in1

-Gliss Kur töredezett hajra való vadrózsás sampon

-Pantene Pro-V színvédő sampon

-Infinity UV-védős (sárga tubusos)

Balzsamok:

-Elseve Színvédő balzsam

-Elseve Töredezett hajra való balzsam

-Infinity UV-védős balzsam

-Pantene Pro-V színvédő balzsam

-Pantene Pro-V ne-mosd-kis balzsam

+ még van itthon AVON Advance Technoogies hajvégápoló szérum...Heti kétszer mosok hajat, szerintetek felváltva használjam ezeket a termékeket, vagy ne?


2012. jan. 27. 21:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert pl. az Infinity termékeket együtt használnám,legközelebb meg a Pantene termékeket...nem árt így a hajamnak? Egyszer így kombinálni, máskor meg amúgy?
2012. jan. 27. 21:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt nagyon nem jó a sok balzsam. Nem kell túlzásba vinni. Másodszor ha hetente mást balzsamot sampont használsz, az duplán nem jó.
2012. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz a hajadnak. azért jó ha ugyan olyan márkájú sampont és balzsamot használsz, mert jobban kifejti a hatását. de nem lesz a hajadnak semmi baja ha más a márka.
2012. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom, hogy érdemes felváltva használni a samponokat,mert nem tud hozzászokni a hajad és pl hirtelen elkezd zsírosodni,vagy korpásodni v bármi....Szóval tedd le a voksod egy sampon mellett,de balzsamot pakolást és szériumot használhatsz különbözőeket.
2012. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

bocsi szal :

az én tapasztalatom, hogy NEM érdemes felváltva használni őket.

2012. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :) Nektek ezek közül melyik vált be(ha használtatok/használtok ilyeneket)?És ment a zöld kéz mindenkinek.
2012. jan. 27. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem csakis a gliss kur vált be.
2012. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a francért van ennyi balzsamod meg samponod?
2012. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudod, Karácsony, ünnepek, kaptam őket ajándékba, meg alapból is volt 1-2, ráadásul nővérem is vett, és közösen szoktuk őket használni :)Nem vagyok gyűjtő :D
2012. jan. 30. 20:04
 10/10 Ajsa ***** válasza:
egyáltalán ne használd. egyiket sem. Ülj le a gép elé egy samponos flakonnal és nézd meg mit jelentenek azok a szép latin szavak. Én múltkor a baba tusfürdőt néztem meg. Agykárosító, spermakárosító, meddőséget, vetélést okozó anyagok vannak benne. Abban amit a babáknak is ajánlanak.
2012. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!