Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenékig vagy az alá érő hajat...

Fenékig vagy az alá érő hajat hogyan ápoljátok?

Figyelt kérdés
Milyen sampont, balzsamot, pakolást használtok? Milyen gyakran mossátok és vágatjátok?
2009. máj. 29. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Fenékig érő hajam van, vágatni sosem szoktam, mosni hetente kétszer, egyébként semmi különöset nem használok rá, sampon balzsam, amilyen éppen tetszik. Emellett szőkítem, ami nem tesz jót neki, de nem olyan vészes. Sokan mondják hogy biztos nehéz kezelni, sok baj van vele, hát nekem régen a rövidebbel jóval többet kellett foglalkoznom hogy normálisan nézzen ki...
2009. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, fenék közepéig ért a hajam, de levágattam, akkor így ápoltam: kéthavonta vágásfrissítés,heti kétszer:sampon + hajmaszk ( Garnier regeneráló hajpakolás- 1 perces) majd utána hajöblitő, amit vagy erős fekete teából, vagy csalánteából készítettem. ha többször kellett hajat mosnom, akkor csak balzsammal mostam.
2010. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!