Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítéssel kapcsol...

Intim szőrtelenítéssel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Én gyantáztatom lent de csak a bikinivonalam az egészet nem. sajnos szörtűszőgyulladás szokott lenni ezel mit leht csinálni? és am pasikat zavarja ha szőrös vagyok? mer pl a bikinivonalnál is meg kell várni h visszanőjön és csak akkor mehetek újra. meg pl ott lent a két oldalán meg fenéklyuk felett szőrös ott is szedik kicsit dde ha nem akkor zavaró?
2012. jan. 29. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok , számomra visszataszító egy karban nem tartott , fazonírozatlan női nemi szerv.Vagy szőrtelenítsd le teljesen csupaszra vagy fazonírozd.Vannak intim szőrtelenítő krémek , a barátnőm is használ ilyet , de ő teljesen csupaszra csinálja.
2012. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbálj ki más szőrtelenítési módokat is, hátha az jobban beválik...amugy a legtöbb pasi nem váárja el, hogy tök csupasz legyél, de annak persze örülnek, ha karban vagy tartva :) sztem nézd meg, hogy az aktuális pasid mennyire szőrteleníti magát odalenn, és ha ő komolyan veszi saját magán ezt a kérdést, akkor tudni fogod, hogy v.szeg tőled is ezt várja el, de ha nem...akkor ne kinozd magad feleslegesen, csak szedd ki szépen fazonra vagy ahogy épp kijön a lépés!
2012. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2012. jan. 30. 06:50
 4/5 anonim válasza:
Én pl-ul leszedettem, aztán kiderült, hogy a pasi természetesen kedveli, szóval ilyen is van :)
2012. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D hát igen :)
2012. jan. 30. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!