Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Waxot vagy zselét használjak?...

Waxot vagy zselét használjak? Vagy ez hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

Hosszabb hajam van (kb. lapockáig érő) és hullámos, viszont száraz is...ha megszárad, felpuffad és a hullámok nem nagyon látszanak vagy csúnyák. Ha egy kicsit visszavizezem (csak éppen hogy egy kicsit) akkor jól áll, de ha megszárad akkor újra pufi.

Ezért gondoltam a zselére, hogy ha zselés kézzel nyúlnék bele a hajamba, akkor talán összefogná a tincseket úgy mint a víz. Ez jó ötlet?

Tudom kicsit zavaros, de nem tudom érthetőbben leírni :)



2012. jan. 31. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vasald ki és nem lesz hullámos. :)
2012. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyikse.

Hajhabot használj, másnapp meg vizes kézzel nyomkodd össze és így felfrissülnek a hullámok.

A zselé és a wax rövis hajra van. A zselé vizes állagú és kemény (erős tartást ad) a wax, meg "gumis" állagú és puha lesz a haj tőle, de szintén erős tartást ad.

Van olyan hajhab (asszem loreálnak) ami direkt göndör hajra van, az nagyon szuper. Legalábbis nekem bevált :)

2012. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. Hajhabot eddig azért nem használtam, mert nem szeretem, de lehet hogy mindig rosszat fogtam ki. Állandóan összeragadt tőle a hajam...Megpróbálom amit írtál :)
2012. jan. 31. 09:53
 4/4 anonim válasza:
Szia hajvasaloval csináld meg ugy mintha elaludtad volna aztán fujd szét lakkal sztem ugy zsir lenne
2013. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!