Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tehetném egészségessé...

Hogyan tehetném egészségessé szőke hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta növesztem a hajamat, most jelenleg szőke. Kb lapockáig ér, de eléggé vékonyszálú és kevés. Nem nagyon szoktam vasalni (csak ha nagyon muszáj mert készülök valahová - pl. buliba - havonta egyszer). Szeretném ha kicsit dúsulna és vastagodna meg persze megnőlne rendesen (régen nagyon sok és vastag hajam volt). Nem szeretnék póthajat mert nem tetszik és drága is.
2012. jan. 31. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A póthaj tényleg gáz. Főleg az ilyen gagyifélék. Amúgy én is egy cipőben járok veled, bár én most vörös vagyok, de nagyon sokáig melíros szőke voltam és most ismét vissza szeretnék szőkülni és nem érdekel milyen áron de megnövesztem. Ami fontos, hogy havonta járj vágatni, ne told el mert akkor fentebb törik és többet kell belőle vágni és az életbe nem nő meg. A másik meg pakolások, hajvégápoló. Elengedhetetlen a szőke festett hajhoz. Kipróbálhatod a ricinusolajpakolást is nézz utána, rengeteg infó van róla a neten,(itt a gyakorin is) hogy hogyan kell használni és mennyit. Ez állítólag serkenti a hanövekedést, én is most kezdtem el használni, jelenleg a harmadik pakolás ül a fejemen. A lehető legkevesebb káros anyagnak tedd ki és máris sokat segítessz a hajad egészségéért. :)

22/L

2012. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!