Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 22Évesen elég megviselt az...

22Évesen elég megviselt az arcböröm az akném miatt, száraz és apró kockásbarázdás. és a szemem alatti rész is kezd ráncosodni. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Mitesszeres is az arcböröm, biztosan a sok börtisztitástol lett ilyen:( sokat iszom, nem szolizok, nem kenegetem már semmivel, de nagyon nem szép:( kétségbevagyok esve.:(
2012. febr. 1. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon szoktamm a mietesszereimre készíteni egy krémet. Méz + Olivaolja nagyjából egyenlő arányban elkeverve. és cukrot teszek hozzá majd masszírozó mozdulattal elkenem aztán lemosom. nekem ez 3 héten keresztül teljese kitisztította de végleg nem nagyon tűnik el :) sajnos
2012. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a szemed körül lehet ekcéma van!irány a bőrgyógyász!


amúgy ecetes vízzel mosd le esténként az arcod,és el fog múlni az akne!

2012. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez a házi börradir a mitesszert tünteti el? soha nem hallottam köszönöm kiprobálom. ecetes víz, hát ez is meglepett. ugye nem szárit? mert sajna száraz is a böröm
2012. febr. 1. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor száraz bőrre tudok még egyet :) : Túró méz kevés citromlé 10- 15 percig az arcon hagyni majd lemosni :)
2012. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ohh, köszönöm, :) kiprobálom:)
2012. febr. 1. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2012. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tessék elmenni szerintem meg bőrgyógyászhoz.

Mindenféle házi trutyit pedig ne kenj magadra, mert lehet csak rontani fog a helyzeten... Főleg így, hogy több problémád is van a bőröddel, lehet az egyiken segitene, de a másikon még többet rontana....


Valószínű felir majd a bőrgyógyász valami jó erős pattanásírtó gyógyszert (roacután, sotret ilyesmit). Nekem is nagyon csúnya votl éveken át a bőröm, semmi se segitett, de ez igen. Ezek egyébként erősen szárítják a bőrt, úgyogy majd kenni kell....

A másik, hogy a ráncosodás huszonéves korban, már teljesen általános sajnos... főleg, ha sokat stresszelsz, meg a hajlam is meg van, nekem például a homlokom ráncos...

Vannak enyhébb ránctalanítók, használd őket bátran!

2012. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!