Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az baj ha naponta kétnaponta...

Az baj ha naponta kétnaponta vasalom a frufrumat?

Figyelt kérdés
de csak azt!
2009. máj. 31. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen.így csak a frufrudat égeted a hajvasalóval.
2009. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig én is mindennap vasaltam a frufrumat, nem lett semmi baja. Nem értem hogy van ez...:) Pedig ha az egész hajamat kivasalom 1 héten max 1-2 alkalommal a többi részen kicsit töredezik...
2009. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szinte naponta vasalom, és nincs tőle semmi baja.
2009. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is mindin nap vasalom a frufrum+az egész hajam!

De nekem nincs semmi baja a hajamnak tőle!

Szerintem nem baj!

Mondjuk mindenkinek "más" a haja!

Remélem segítettem!

2009. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se lesz semmi baj,későbbet majd úgyis vasalni fogod az egészet :)

Én már csak tudom,én is így kezdtem.Csak nekem fura módon nem teszi tönkre a hajam.:P

2009. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én minden nap vasalom az egész hajam... nekem szőkitve is van meg szinezve is lehet, hogy ezért ment tönkre de a hajvasalás is tönkreteszi. megfigyelésem szerintez olyan mint a cigi. aki elkezdi nem tudja abbahagyni xD.
2009. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a frufrudat vasalod, az nem gond, mivel azt amúgy is rendszeresen vágni kell, hogy ne nőjön le, szóval állandóan frissül, hamar új haj nő a helyére.
2009. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!