Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ilyen bőrrel?...

Mit csináljak ilyen bőrrel? Zsíros, pattanásos, de hámlik, mert mégis csak száraz. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Ha szárító termékeket vagy csak szimplán arcradírt használok, elkezd hámlani, de ha bekenem testápolóval vagy arckrémmel másnapra 3x annyi pattanás jön ki, mint volt..:S

18éves vagyok, kezdem kinőni a tini kort:S


2012. febr. 5. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyes,kombinált a bőrtípus,ilyen termékcsaláddal ápold.Taefaolaj legyen benne ez fertőtlenít,de nem szárít.
2012. febr. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz, ő tud neked ajánlani a bőrtípusodnak megfelelő termékeket.
2012. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi történik, ha normál-zsíros bőrre való arckrémmel kened?
2012. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nnuss válasza:
nekem is ilyen a bőröm... nekem az vált be legjobban hogy sima kemény szappannal (ilyen tömb szappannal) mostam meg esténként. :)
2012. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!