Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiú vagyok,14 éves. A szemöldö...

Fiú vagyok,14 éves. A szemöldököm elég dús és szeretném kicsit megritkítani, illetve középen kiszedni. Milyen taktikát tudtok ajánlani, hogy ne fájjon a szedése? Bunkó, paraszt válaszoktól légyszíves kíméljetek meg!

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 13:03
 1/6 bánomisén ***** válasza:
10%

Fájni fog, akármit is csinálsz.

Egyébként 14 éves gyerek vagy, ráadásul fiú, miért akarod szedni a szemöldököd? Még ha lány lennél, megérteném, bár egy kislánynak sem kell még ilyesmivel foglalkoznia.

2012. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Max ha kozmetikus gyantáz nemfáj annyira..de csak középről,azért csajos szemöldököt ne csinállj.L/14
2012. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ritkításhoz nem tudok tanácsot adni, de középen az elektromos borotva pajeszvágójával szoktam azt a néhány kósza szálat leszedni.
2012. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fájni fog így is, úgy is, de nem kibirhatatlan. :D
2012. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TijuMK ***** válasza:
én úgy szoktam hogy előtte hideg vízzel megmosom az arcom és gyorsan szedem ki a szálakat, ha úgy érzem fáj megint hideg víz rá, nekem ettől elzsibbad és nem fáj annyira
2012. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam csinálni, hogy bekenem a szemöldökömet vékonyan nivea tégelyes krémmel, utána egy vattakorongot bevizezet és beteszem a fagyasztóba. Pár perc múlva kiveszem és ráteszem a szemöldökömre, ez lezsibbasztja, így alig érzem utána, hogy szedem a szemöldökömet.

Most mondjuk elég a hideg víz, mert nálunk nagyon-nagyon hideg a víz.

16/L

2012. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!