Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek felvetem már eszt...

Szerintetek felvetem már eszt a boka csizmát? Pl szoknyával meg egy hosszított pánt nélküli toppal? Ti felvennétek Léci hülye válaszoktól kíméljetek

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 5. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Mivel eszed nem sok van, marad az, hogy a qrvás öltözködéseddel fogjál pasit, aki majd eltart.
2011. okt. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Este mikor hűvösebb van, igen, de amúgy még nem, mert nagyon meleg van.
2011. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első író véleményét.

ESZT?????????? ez durva nagyon...Jársz suliba??

2011. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen járok mert?

De egyébként mindenki magából indul ki:)

2011. okt. 5. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Basszus még annyi sincs az IQ-d, mint gondoltam, sürgősen tanulj meg dugni, mert másra nem leszel jó!
2011. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nyugodtan hordhatod a csizmát amikor akarod.Valószínű,hogy téged sosem fognak az eszedért szeretni,úgyhogy másra nem igazán leszel jó...

JÓ tanács.Amíg fiatal vagy fogj magadnak pasit,mert később egyedül maradsz..A férfiak(és nem a tini fiúk) szeretik ha egy nő tud gondolkodni..és ez neked nem nagyon megy.

2011. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fújj b***+ képes vagy azt a retkes csizmát feltenni az ágyadra?Te se voltál ott mikor az észt osztották..

Nahde igen felveheted,hiszen akkor már hűvös van, de nappal is nyugodan felveheted, sőt nyáron forróságba is,mert kb mindenki leszarja.Azt csinálasz amit akarsz.:)

2011. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem már felveheted, egyre sűrűbben látok már lányokon bokacsizmát, szokták hordani szoknyával, de nadrággalm is :)) 16/L
2011. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor veszed fel amikor akarod, ne mások döntsenek már helyetted.

Olyan szó meg nincs hogy eszt.

2011. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!