Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Perfect Mousse 668 (mogyoró)...

Perfect Mousse 668 (mogyoró) vagy 465 (csokoládé) a szebb? A csokoládé nem lesz túl sötét (majdnem fekete)?

Figyelt kérdés

2012. febr. 8. 17:59
 1/5 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne!

Én még csak a mogyorót használtam, annak tetszett a színe, viszont egy picivel sötétebbet szeretnék, de félek hogy a csokoládé meg már túl sötét lesz.

2012. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Helló, mind a kettő nagyon szép szín, megeshet ha a csokit kened sötétebb lesz, mint ami a dobozon van kicsivel, nekem is a mogyoró van festve, ha a csokit kened, sztem 15-18 percnél ne hagyd fent tovább, mondjuk én a mogyorót szoktam 45-50 percig is é igy picivel intenzivebb-sötétebb lesz. Igaz, nem olcsó, de azt is csinálhatod h egy mogyoró és egy csokit összeöntessz és úgy kened. intenzív barna lesz vöröses meleg árnyalattal, ennek is elég 20-25 perc. jah, még egy tanács ha már így belejöttem, a csokit ugy is felkentehed, hogy elötte hajatmosol, és törölköző szárazra kened fel, igy enyhíthetsz azon hogy túl sötét legyen! :-)
2012. febr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem árt a hajnak ha 30 percnél tovább van rajta a festék?

Másik hogy 20 pert alatt befogja rendesen?

2012. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia előzö vagyok, nem árt a hajnak egyáltalán, nem tudom,hogy végül már befestetted vagy még elötte vagy? ha elötte vagy akkor mogyorot válaszd és hagyd rajta 45 percig, mert ha esetleg nem tetszene vagy nem elég sötét következö festésnél használhatod a csokoládé szint, de ha már sötét, felvilágositani már nem tudod. (csak fodrász) irjál, hogy milyen lett! :-) szia, egy fodrász
2012. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszönöm szépen a válaszokat! még nem festettem be, előzőleg volt jeges csokoládé színűre festve, de az nem perfect mousse volt és akkor nagyon sötét lett. szóval vártam, hogy kopjon kicsit a színe. szerintem mogyorót fogok venni végül! :) világosabb barnát szeretnék, de valahogy mindig olyan sötét lesz a végeredmény
2012. márc. 20. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!