Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ritka a hajam mit tegyek?

Nagyon ritka a hajam mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, sosem volt túl sok hajam, de most még kevesebb van. Festem a hajam, ammóniamentes hajfestékkel, feketére , és szinte midnen reggel 1x kivasalom a hajam, mert az eredeti csúnya hullámos, sajnos létfontosságú kivasalnom.Szedtem sörélesztő tablettát, de semmi hatása.Használtam kis ideig bánfi hajszeszt, de aztán egyre kevesebb időm volt rá.van akiknek fél év alatt annyit nől a hajuk hogy hihetetlen, én pedig 1 éve növesztem és alig nőtt kb 5 cm-t. Van rá esetleg valami gyorsabb és hatékonyabb módszer hogy sok hajam legyen?
2012. febr. 8. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

menj el bőrgyógyászhoz

vagy

ricinusolaj,revalid kapszula,biovanne stb.

2012. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig vasalod minden nap, és fested is, ugyanilyen lesz, akármit csinálhatsz vele. Egyik ismerősömnek is pont ez a baja. Előttem vágatta le a haját, és míg nekem négy hónap alatt 10cm-t nőtt a hajam, vagy még többet, neki csak 2-t, maximum :( EZ ilyen, válassz, fontosabb hogy legyen hajad, vagy hogy az a pár szál egyenes legyen és festett. Ha ezt tovább csinálod egyre kevesebb lesz, és kb. 10 év múlva már paróka kell, ha nem hamarabb :( Gondolom a zsírossággal is bajod van, mert az ismerősömet még nem láttam úgy, hogy nem lett volna zsíros a haja ugyanez miatt ...
2012. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elszomorítottál, nem a hajam nagyon ritkán zsíros, de imádom a fekete színt és nagyon nehezen válok meg tőle, ahogy a hajvasalástól is ...
2012. febr. 8. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Állítom a fekete jhajfesték a ludas. Lakótársam, legjobb barátnőm, és még pár ismerősömnek is azóta hullik a haja, mióta feketére festi.

Én megfontolnám, hogy normális haj, vagy fekete, pár szál. Ráadásul a feketén nagyon látszik, ha ritka, a fejbőr meg ahol tud, kivirít alóla. :S

A vasalás se tesz jót, főleg ilyen gyakran. Heti egyszer maximum, de az sem optimális igazán. Persze, hogy nem nő, ha több törik, mint amennyit tud nőni.

Amúgy meg igyál sokat, és táplálkozz normálisan, hiánybetegségre is utalhat az ilyesmi, pl vas, vagy vitamin. Egy rutin vérkép nem árthat semmiképp.

2012. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt mondták a vasam sok, attól nem lehet?
2012. febr. 8. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! 1000%, hogy azért hullik mert feketére fested. Hiába van ráírva a csomagolására, hogy ammóniamentes, attól még a fekete hajfesték roncsolja a hajat a legjobban.

Tudom, mert régen évekig festett fekete hajam volt. Imádtam, mert nagyon jól állt, de a hajam már nagyon ritka lett tőle nagyon hullott, ha összefogtam volt, hogy már a fejbőröm látszódott ki és nagyon csúnya volt.

Na akkor döntöttem úgy, hogy soha többet nem festem be feketére, nem ér annyit. Lehet azóta már nem is lenne hajam, ha nem hagytam volna abba. Szerintem te is gondold meg.

2012. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is ezt csinaltam. minden nap vasaltam. festett fekete volt. semmi nem javitott a hajam állagán.,egyszercsak 30 centi letort belole.
2012. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!