Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiálló tincs. Mit lehet...

Kiálló tincs. Mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta mindig egyenes frufrum van, de mostanában vettem észre, hogy egyre jobban kiáll oldalt egy tincs =D Hiába vasalom ki, akkor is az összes jól áll, csak az az egy áll ki, és eléggé viccesen néz ki... mit tudnék vele kezdeni?
2012. febr. 9. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen kiálló tincsem és már mindent bevetettem ellene,de semmi nem használt,úgyhogy engem is érdekelne a dolog!:D
2012. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, úgy szoktam megcsinálni, hogy szárítás közben fésülöm, kivasalom és ha épp megyek valahová hajlakkot fújok rá. Remélem segítettem ! :)
2012. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom... még ha vasalom is kiáll! Nagyon idegesítő... Nem valami hatásos de én indulás előtt picit bevizezem az ujjam és azzal megpróbálom a többi normális hajszál közé igazítani. De hát egy idő után megszárad és újra szétáll... :/ :D
2012. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6.as lehettem, amikor a.fejtetőre való csatolas volt.a divat. Nekem méh, ahol a.fejemhez csatoltam folyton kiállt egy tincs.. ezért úgy döntöttem, levágom. Egy darabig jó is volt, de utána már én fogtam a Danubiust. Talán próbáld meg zselevel, vagy valami erős hajhabbal!:)
2012. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mostanában vizezem meg hajhabozom, úgy egész jó =D Egyszer kiskoromban én is levágtam egy tincset teljesen, hát egy ideig nagyon gáz volt =D
2012. máj. 20. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!