Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól gondolom, hogy sok ez így...

Jól gondolom, hogy sok ez így egyszerre a hajamnak? Ha igen, mikor mit használjak?

Figyelt kérdés

Most vettem kallos sampont száraz, érzékeny hajra valót; kallos hajápoló balzsamot száraz, töredezett hajra; és hajregeneráló hajpakoló krémet. Ezenkívül használok még placentás hajpakolást.

Ez így kicsit soknak tűnik, gondolom az is, de akkor mikor mit használjak. Sokszor, csak hetente egyszer mosok hajat, akkor viszont pakolást mindenképpen szeretnék használni, mert ezt régóta használom és tudom, hogy jó.


Valóban sok egyszerre ez a négy termék? És ha sok, akkor hogy használjam? Egyik hajmosáskor sampon és pakolás, másik hajmosáskor pedig sampon, balzsam és hajpakoló krém? Vagy hogy?


2012. febr. 10. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
balzsamot én minden hajmosás után használom, pakolást pedig hetente 1-szer (én hetente 2-szer mosok hajat) szerintem úgy jó lesz ahogy írtad, nagy baj végül is nem lehet, nem? :)
2012. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igazából korábban én is hetente kétszer mostam hajat és sokkal jobb volt. Hétvégén mindig mosok hajat, nekem ez kb olyan dolog, hogyha éhes vagyok, akkor eszek. :D Viszont így már csütörtök környékén zavart, hogy kezd érezhetően zsírosodni a hajam, nincs az a frissen mosott érzés, csak aztán úgy alakult, hogy mostanában csak hetente 1x mosok hajat, pedig jobb lenne 2x. Talán visszaszokok a heti 2 hajmosásra. :)

2012. febr. 10. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok, ha meg hetente egyszer mosod elég :D
2012. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Most visszaálltam a heti két hajmosásra. Szerdán használok balzsamot és hajpakolókrémet (mert mindkettőt csak pár percig kell a hajon hagyni, viszont nagyon jó). Vasárnap pedig balzsamot és placentás pakolást használok, mert ilyenkor több időm van.

2012. márc. 4. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!