Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthajról mindent?...

Csatos póthajról mindent? Kérlek nézz be.

Figyelt kérdés

Elég problémás a hajam, évek óta növesztem, egyszerűen nem akar megnőni, úgyhogy szerintem kipróbálom a póthajat.

Első sorban a póthajjal rendelkező lányoktól kérdezném, hogy meg vannak-e elégedve vele, lehet-e festeni, mennyi ideig jó stb.

Mindenképpen emberi hajból készült póthajat vásárolnék kizárólagosan!

[link]

Ezt az oldalt nézegettem egyenlőre.

Köszi a válaszokat!


2012. febr. 10. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem póthajjal kapcsolatban írok,de muszáj leírnom, hogyha szőkére vagy feketére esetleg vmi brutál vörösre van festve a hajad,akkor jobb ha visszatérsz az eredeti színhez és szépen visszafesteteted...Utána meglásd helyrejön a hajad....
2012. febr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egészséges a hajam, mivel mindig levágatom az eltöredezett részeket, csak nagyon vékony szálú és vannak olyan emberek, akik csinálhatnak bármint a hajukkal, nagyon lassan nő. Egyébként a testemen mindenhol nagyon gyenge a szőr.
2012. febr. 11. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha eredeti hajból készült, amit ugyebár te is szeretnél akkor lehet festeni. Ha festeni szeretnéd ajánlatos szőkét rendelni, de ne térjen el az eredeti hajszínedtől, mert az nagyon csúnya tud lenni! Hosszútávon én nem tudtam hordani, mert kicsit húzta a hajam és nem viseltem el. Viszont az egyik előnye hogy bármikor le tudod venni és vissza is tudod tenni. Nem kell vele sokat bajlódni. Célszerű hajpakolásokkal ápolni, így sokáig meg tudod őrizni a fényességét de ha hosszú hónapokon át viseled és göndöríted, vasalod akkor veszít a hosszából.
2012. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
megszokja az ember, ha sokat használja és akkor már nem húz. az elején nekem is nagyon húzott..de amúgy ezen az oldalon tök drága a haj, először én is vettem mindenféle drága helyekről, ami mind szar volt, letört, meg gubancolódott pedig 100%-os hajak voltak, de facebookon van egy csaj, akitól tizenezerért lehet rendelni, és vettem tőle,gyönyörű, fényes, selymes haj, pedig indiai, de tényleg állati jó. csak azért olcsó, mert kínából rendeli. ha rákeresel a facebookon az a neve h "rendelj külföldről a legolcsóbban" és kék ruhás szőke csaj a profilképe :D a választék meg ott van a mappái között :D
2012. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!:)

Mennyi ideig bírja a haj, ha az ember tisztességesen ápolja? Azért az egy évet jó lenne ha kihúzná, bár nem értek hozzá. :)

Nem szembetűnő, hogy póthaj?

Egyébként még ezt a két oldalt találtam:

[link]

[link]

Ment nektek a plusz!

2012. febr. 11. 21:36
 6/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok, nekem eddig kétszer volt, és mind2 eltöredezett 3 hónap alatt, de minden nap vasaltam és az egyik indiai volt a másik európai. Amit ajánlottam, az 1000-szer jobb minőségű, az szerintem bírni fogja még nálam is :D
2012. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!