Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha már leepiláltam karomat,...

Ha már leepiláltam karomat, sose lesz "normálisan szőrös"?

Figyelt kérdés
Kb.3 éve először leborotváltam,és elég sokáig borotváltam,de elkezdett borostásodni,és kb.1 éve epilálom.Viszont mostmár így is borostás,meg ki se szedi rendesen:(Meg tök szar,h folyton kell szőrteleníteni:(szeretnék sima,szép kart,de olyan "kicsit szőröset",pihéset,ha értitek.Már sose lesz ilyen?Esetleg ha megvárom,h megnőjjön,és utána kiszőkítem,az ugy nem jóó?
2009. jún. 2. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én a szőkítést egyáltalán nem ajánlom, mert pl. ha rásüt a nap, nagyon csúnya tud lenni. Nem beszélve arről, hogy egyik ismerősömnek világít UV fényben. Na ez ciki:D

Szerintem nem jó az epillátorod! Az enyém normálisan kiszedi mindig és egyre vékonyabbak a szálak, és egyre kevesebb nő vissza. Szerintem cseréld le a gépezetet!

2009. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az segit, ha idonkent kicsit jobban kinovesztem es ugy epillalom/gyantazom le. Picit javul a borostassag.

A gorgos gyantanak van olyan veszelye, hogy a hajlatoknal kicsit lehuzod a hamreteget, ezert ott hagyomanyos kenoset hasznalok, vagy eleve epilator.

Szoval ahol borostas ott gyantat, ahol csak pihes ott epilatort.

2009. jún. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ezzel szenvedek... Én hülye sokáig borotváltam, most viszont hiába eplilálom, néhol nem szedi ki rendesen a szőrt, ha frissen epilálom ég akkor sem sima a karom. :S

Szőkítést én sem ajánlom, főleg, ha nyáron lebarnulsz... Nagyon gáz, ahogy virít a szőke szőr.

Szerintem 1 életre kicsesztünk magunkkal...Mondjuk ha egyszer dolgozni fogok, szerintem befizetem magam egy végleges szőrtelenítésre! :)

2009. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!Pont most,olyan 20 perce epiláltam le,de most vártam,hadd nőjjön meg egy kicsit,de sajna így is borostás marad:(lehet h téleg le kéne cserélnem a gépet,most Braun van ilyen:

[link]

elég pici kép,de azért látszódik.Kedves első válaszoló,neked milyen van?

2009. jún. 10. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!