Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melirozni szeretném a hajamat...

Melirozni szeretném a hajamat ezt hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
van valmi video vagy képek hogy csináljam ? nincs pénzem a fodrászatra
2009. jún. 3. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Magadnak sehogy. Nem tudod megcsinálni, nem egyszerű.
2009. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ajánom, hogy magadnak megcsináld, mert valószínűleg nem sikerülne jól. Nekem is volt, hogy ismerős csinálta, és förtelmes lett. Ez olyan dolog, amit csak fodrász csinál. Vagyis úgy fogalmazok, jobb, ha az csinálja.


Egyébként nekem is voltak fodrásszal történt bakijaim. Mikor egy fodrásztanúló csaj (aki elvileg már nagyon ügyesen vágott fokozatos hajat) úgy elrontotta a hajam, hogy egy évig csak összekötve hordtam... Azóta én ezzel nem játszom. De majd te is megtanulod, ha ilyen történik a hajaddal.

2009. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem nem egy nehéz dolog, a legkönnyebb ha veszel ilyen sapi féle izét, bocs nem tudom mi a neve, ami lyukas... xD na ilyesmi: [link]

Ezzel aztán egyszerű megcsinálni. De enélkül is lehet, egyszerű fóliás megoldással, befested a tincseket, és betekered.

Angolul itt egy rövid leírás, ez is hasznos lehet:

[link]


Én mindig itthon csinálom.

2009. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Melírsapkának hívják:)

Én is ezzel szoktam és a fóliás megoldással a satírt. Hát nem a legjobb szokott lenni, mostanában már le is mondtam róla. De ha gondolod próbálkozhatsz.

2009. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!