Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotváljam 14 évesen?

Borotváljam 14 évesen?

Figyelt kérdés

Szeretnék tangát hordani de nem borotválom még, elég érett vagyok már a koromhoz képest.Szeretném borotválni csak mindenki azt mondja h nem jó mert szúr utána meg,nagyon viszked. Bár ameddig nem élek szexuális életet lehet hogy addig felesleges, és hát az még messze lesz.

Szerintetek borotváljam vagy ráérek még vele?

Köszi a válaszokat!

L/14


2009. jún. 3. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne borotváld, felesleges macera, és ha visszanő, valóban szúrhat, viszkethet. Legfeljebb a szélét akkor, ha strandra mégy, hogy ne lógjon ki a bikinialsóból.

Elárulom, én élek szexuális életet, és nem borotválom. Pár évvel ezelőtt nem váltottam volna ki nagy döbbenetet ezzel a kijelentéssel. Hidd el, a tökcsupasz női nemiszerv csak pár éve lett divat, előtte nem foglalkoztak ennyire ezzel, és most sem érdekel mindenkit, csak a divatmániás emberek szólják meg ilyesmiért egymást.

Minden pasimnak megmondtam, hogy én nem szórakozok ezzel, akinek nem tetszik, hát sorry. Legtöbbjüknek jó volt így, akinek nem, az is elfogadta, nem volt az, hogy most ezért nem szexel velem vagy nem nyal ki.

28/n

2009. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
alapvetöen nem csak a szexualis elet miatt fontos, hogy borotvalod-e vagy sem, hanem, hogy te hogy erzed jol magad. En ugy szeretem, ha csupasz. van aki, ugy szereti, ha csak a "kilogo" szalakat... nem is ez a lenyeg, hanem, hogy ha neked igy nem tetszik, akkor leszedheted a szört. Az, hogy borotvaval, vagy sem... Teny, hogy viszket nagyon, amikor visszanö... ha tudod, akkor inkabb gyantaztasd, en valtogatom, attol függ mire van idöm, penzem...
2009. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, ha úgy gondolod csak vágd rövidre, nem kell feltétlen leborotválni.

A borotvához hozzászokik a bőr nem lesz bajod tőle. Próbáld ki egyszer, ha nem tetszik úgyis visszanő a bunda :)

Egyébként van aki epilálja vagy gyantázza. Ki kell próbálni melyik jön be.

2009. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Aham köszi!

Ha strandra megyek akkor persze a szélét leborotválom mert azért mégse lógjon ki xD

Lehet nyári szünetbe kipróbálom mert szeretnék tangát hordani de így nemtok:S

2009. jún. 3. 14:33
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha borotválás után szórsz rá hintőport, és bekened testápolóval, nem fog viszketni : )
2009. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után hozzászokik a bőr és nem szúr, nem viszket, csak eleinte gáz. 14 évesen ráérsz még vele, nem olyan fontos, de ha neked szőrtelenül tetszik akkor borotváld le.
2009. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Egyáltalán nem korai, valakinek nagyon kényelmetlen tud lenni. Borotváld le.

OFF. Miért nem tudsz tangát hordani így?xd

2009. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát szted kellemes szőrösen tangát hordani főleg akkor ha a tangán az eleje is vékony próbáltam már úgy de nagyon sz*r legalábbis nekem...
2009. jún. 3. 18:14
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát, a tangás dologgal igazad van... :D


Szerintem először borotváld le nyugodtan, utána hintőpor és testápoló, ahogy előttem is írták. Aztán amikor már egy kicsit 'hozzászoksz' ahhoz, hogy a puncidat is karban tartod, akkor bátran elmehetsz kozmetikushoz gyantázni. Megéri, mert a szőr nem lesz erősebb, nem szúr és sokkal lassabban nő vissza... :]

2009. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

És a kozmetikus az hány forintba kerül?

Mondjuk nem hiszem h oda elmek xD

2009. jún. 3. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!