Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig kipirosodik az arcom...

Mindig kipirosodik az arcom és az orrom, ha meleg van, ha hideg van, ha száraz a levegő. Bár igazából valamikor ezek a tényezők sem kellenek hozzá. Használ valaki valamilyen szert, ami segít ezen?

Figyelt kérdés
Használok egy krémet : La Roche-Posay Rosaliac vagymi:). A kozmetikusom ajánlotta, hát én nem fedezek fel sok különbséget azóta se, hogy használom...és rettentően zavar :(
2009. jún. 3. 15:03
 1/5 anonim válasza:

szia!

Az én arcom is télen nyáron piros, mikor jobban mikor kevésbé.én elmentem egy bőrgyógyászhoz még 13 évesen és megmondta h ez ilyen is marad!Ennek sok oka lehet, de legfőképpen ha valaki el van hizva, én fogytam 20 kg-ot de az arcom ugyan olyan maradt.de már megszoktam, sőt ki is használom:)

2009. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, most nem nyugtattál meg:) Én nem vagyok elhízva, szóval ez nem lehet erre ok. De azért köszi!
2009. jún. 8. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
szia én sem vagyok elhízva és nekem is szokott piros lenni de sztem ez természetes, de nem tom h mien a bőröd mert nekem modták h elég száraz és attól is lehet de már én is megszoktam nyugi nem gáz nem tom hány éves vagy de ha pasik miatt aggódsz nem csak azt fogják nézni :) fel a fejjel :)
2009. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem a pasik miatt aggódom, csak a saját közérzetem miatt...Ez már kb rögeszmémmé vált...De ezek szerint meg kell tanolnom együtt élni vele.
2009. jún. 13. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A Rosaliacot felejtsd el, az rozáceás bőrre való neked pedig érzékeny a bőrőd. Bioderma Sensibio Light vagy LRP Hydreane Light! Ezek csökkentik az érzékenységet és hidratálnak is!

2009. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!