Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leepilálom a karomat, nem...

Ha leepilálom a karomat, nem fog megerősödni a szőr?

Figyelt kérdés

A karomon a szőr elég vékony szálú és nem is túl sötét, viszont a szálak hosszúak, és ez szörnyen zavar! Amikor kiráz a hideg, akkor meg főleg!

Ha leepilálom mennyi rá az esély, hogy sötétebbek/erősebbek lesznek a szőrszálak? Szúrni fog mikor elkezd visszanőni?


2012. febr. 13. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
még sűrűbb lesz..tapasztalat..kiskoromban leborotváltam és most nekem is hosszúszálú. ne nyúlj hozzá, szörnyű lesz, s ha sűrűn csinálod még vastagszálú és sötét is. nem éri meg. ez egy természetes dolog és még csak a higéniádat sem befolyásolja.
2012. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én epilálom a karom epilátorral ,2 hetente szoktam, szerintem megéri, nem erősődott meg ,de ugyis ha elégge kibuik leszedem, 10-15 perc se kell ,hogy alaposan letudjam szedni

Nekem egyáltalán nem szur ,mikor kinő. Ha végighuzom a kezem rajta , nem mondom, hogy sima de legalább nem látom a sok szört.

Mindenesetre ne borotvával szedd le.

Ha van valami kérdésed csak kérdez nyugottan ,privátba is irhatsz...

2012. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló! Borotvától tényleg rosszabb de ő epillátort ír! Attól nem lesz erősebb mert az teljesen kitépi a szőrt (ezért fáj)!
2012. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22:36-os vagyok! Első válaszolónak írtam!!
2012. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én gyantázom, de nem erősödött semennyire sem. inkább gyengült.
2012. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem erősödött,viszont a két teljes karom ha max 5percig tart epilátorral,akkor már sokat mondtam:)
2012. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak én vagyok ilyen selejt, hogy erősödött az epilátortól meg a gyantától is?? :'(
2012. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok éve epilálom a lábamat és már alig nő vissza néhány szál. Nyugodtan epilálhatod vagy gyantáztathatod, nemhogy megerősödik, hanem még gyengébb és kevesebb lesz.
2012. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :) Szerintem akkor ma este nekiugrok :) Még egy kérdés... aki szedi a szőrt a karjáról, az mettől meddig...? Úgy értem csuklótól könyékig, vagy felkar középig vagy mikor parancsoltok álljt? :)
2012. febr. 15. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Egészen fel a honaljig , tehát vállig
2012. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!