Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A veet szörtelenitő krémtől...

A veet szörtelenitő krémtől nem fog megerősödni a ször meg be feketülni a szőr? És meddig hat mármint meddig nem lesz utána szörős a lábad? És mennyivel job mint a borotva?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A szőrtelenítő krém hatása ugyanaz,mint a borotváé.Pár nap a hatása.
2010. márc. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én elég sokáig használtam Veet-et. (2-3 évig rendszeresen, azóta áttértem borotvára).

Nekem nem erősödött a szőr tőle egyáltalán, nem is lett sötét, ugyanolyan nőtt vissza mint amilyen előtte volt, nem lett sűrűbb sem, semmi.

A hatása nálam: kb. 2-3 nap teljes simaság. (Olcsóbbakat is kipróbáltam, de már 1 nap után sem volt sima)

A borotvánál annyival jobb, hogy tuti nem vágod meg magad :)

De szőrtelenítő krém után használj valami nyugtató, hidratáló krémet. ;)


Remélem segítettem! 18/L

2010. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2010. ápr. 3. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiu vagyok 21 eves

Kerdesem hogy arcon lehet hazsnalni?


azert szeretnem mert a borotvatol kipatogok ,szorbenovesem lessz.

Mar hasznaltam borotva eloti loreal gel,szortuszo gyuladast csokkentot kremet -dmben kaphato feher dobzka,balzsamot nivea,avon teafas aloeveras,....de van egy ido amikor kipatogok nagyon.

2010. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
figyu 21 éves fiu regyél fel 1 saját kérdést ne az enyémbe kérdezz augy nem tom de nem is izgat aki meg ír télleg normálísan írjon mer a tied 21F el se lehet olvasni
2010. aug. 30. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!