Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! FIGYELEM! Hogyan...

Fodrászok! FIGYELEM! Hogyan készíthetek Fekete hajból világos barnát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az én hajam eredetileg szőkés barna,de meguntam ezért befestettem feketére. Már lassan 2 éve. Most szeretnék megszabadulni a feketétől.

A fodrászom azt mondta,hogy ez megoldható kiszívatni(sok pénzért),de nem ajánlja,mert nagyon károsodna tőle a hajam.

Lenöveszteni nem akarom,mert az elég gáz.

De valaki azt mondta,hogyha veszek szőke hajfestéket és befestem vele akkor világosodik majd a hajam...Szerintetek ez jó ötlet? Mik lehetnek a mellékhatások? Milyen lesz a hajam?


2012. febr. 14. 20:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
5. vagyok, vegigolvastad a hozzaszolasomat? Benne vannak ugyanis a kerdeseidre a valaszok.... :)
2017. márc. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi 5-os! 8-ast akartam irni, csak eltevesztettem.

Szoval 8-as valaszolo! Ha olvasod esetleg, leirnad, hogy hogyan szokultel a fodrasznal?

2017. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

8-as vagyok


Hú... Hát, ha jól emlékszem szőkítőporral dolgozott igen, mert ilyen kékes volt meg csak egyszer kente rá, de rajta volt vagy 45 percig. Nem törte le a hajam nagyon, de....... Érezni rajta, hogy szőkítve volt. Lassan egy éve lesz, és most már látom, hogy nő, javul, és bár már eléggé ideje lenne vágatni a végéből, a szőkítéshez képest meglehetősen jó állapotban van. Mondjuk azóta még rá is hennáztam, hátha az is segít neki (nagyon én nem vettem észre, de biztos).


Én mindenkit óva intek a szőkítéstől amúgy... Én már 60x megbántam, bár imádom a feketét és hiányzik is, de áhh... Legjobb a természetes, ha nagyon nem bírod akkor henna vagy max ilyen kimosható színező és olyan ritkán, amennyire csak lehet. :/

2017. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Koszi, hogy irtal. Igen, gondoltam sajnos. hogy szokitoporral sikerult csak vilagositani a hajadon. Bar elvileg leteznek kevesbe roncsolo megoldasok: koktelozas, olaplex-el valo szokites, erre lettem volna kivancsi, hogy esetleg hatha ezzel kapcsolatosan van tapasztalatod.


Irtam, hogy otthon leradiroztam a hajam, utana nem festettem be semmivel es magatol visszasotetedett sajnos, anelkul, hogy barmit is csinaltam volna vele. Igy nem akarok tobbet itthon kiserletezgetni, en is fodraszra bizom a vilagositast es csak bizakodni tudok abban, hogy a hajam nem fogja nagyon megsinyleni.

2017. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Koktélozással lett először leszívva a hajam, hát mit ne mondjak, sokkal jobb eredményeket az sem produkált (egy év leforgása alatt történt a koktélozás meg a szőkítés is... tudom, szadista vagyok igen). Ráadásul a fejbőröm is felhólyagosodott tőle. A visszasötétedés azért lehet amiket felsoroltam korábban, szilikon tartalmú cuccok, nem elég hosszú ideig öblítés stb.


Sok szerencsét kívánok hozzá, annyit tudok javasolni, hogy után próbálj segíteni a hajadnak helyrejönni amennyire csak tudsz. Pakolás, vaddisznósörtés hajkefe, természetes alapú hajápolók, ilyesmi. Ezekkel egész jó eredményeket lehet produkálni és a pénztárcát sem viselik meg különösebben (kolis egyetemista vagyok én már csak tudom.. :'DD).

2017. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Koszi, aprilis vegefele megyek a fodraszhoz, utana beszamolok :-)
2017. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A ColourB4 et nem ajánlom. Hasonlóan nekem is szőkésbarna hajam volt, majd pár éve sötét barnára lett festve és most én is próbáltam vissza nyerni az eredeti hajszínem. Vettem Colour B4 et mert nagyon sok jót írtak róla, (amiből kettő éppen elég volt a hosszú hajamra és elég drága) mindent utasításnak megfelelően csináltam és semmi változás nem látszik a hajamon, esetleg egy nagyon minimálisan halványabb lett amit egyedül én vettem észre. Ez 3 hónappal ezelőtt volt és azóta is záptojás szaga van a hajamnak, ami főleg akkor érződik ha víz éri. :/ most egész jól lenőtt már, még egy fél évet várok és levágatom vállig erőre. Még szerencse hogy most a lenőtt haj a divat :D
2017. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Utolsó kommentelő, Te valamit nagyon elrontottál akkor, nem követted a leírást. Nem egyszer használtam a ColorB4-t. Tény, hogy iszonyat büdös amíg használja az ember, de az a szag utána megszűnik HA jól csináltál mindent. Én feketéből csináltam középbarnát, egyáltalán nem roncsolta a hajamat, és miután megmostam rendes samponnal nem lett utólag semmilyen szaga.
2018. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!