Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális barnító krémet ki...

Normális barnító krémet ki tud ajánlani?

Figyelt kérdés
Gondolom árfüggő is, mert már jó párat kipróbáltam, minden "használati utasítást" betartottam, de sokszor sárgít, vagy foltot hagy, illetve részlegesen kopik le. Aki már megtapasztalt valami nagyon jó önbarnítót, légyszi írja meg nekem! Esetleg, azok a bizonyos barnító tabletták?
2012. febr. 16. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon fehér bőrű vagyok, a Dove önbarnítós testápolóját használtam a nyáron, és bevált! Nem lettem tőle feltűnően barna, csak épp annyi színem lett, ami jól nézett ki. Nem lettem foltos sem, és szép egyenletesen kopott le, mikor abbahagytam a használatát. Ráadásul vannak benne aranycsillámok is, amitől kicsit tartottam, de nagyon jól nézett ki! Szerintem próbáld ki, ha még nem tetted. :)
2012. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 16. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!