Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avonban akcio a Planet Spa-ter...

Avonban akcio a Planet Spa-termekeknek! Nektek be valt ez a termek? Ti hogy parositanatok oket?

Figyelt kérdés
Thaiföldi Lótuszvirág Pórustisztító, Mediterranean Olive Oil Hydrating Face Mask, Japan Sake and Rice Smoothing Face Mask! Eze a 3an gondolkozok es nem tudom meik 2t vegyem
2012. febr. 19. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első benne van a nevében,az olivaolajas érettebb bőrre,a szaké is,nagyon jó ráncsimító.Attól függ milyen a bőrtípusod és hány éves vagy.Érdemes ugyanazon termékcsalád tagjait használni.
2012. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a planet spa cuccokat,főleg a japán szakés kollekciót,úgyhogy én azt mindenképpen választanám,de jól mondja az első,ez leginkább attól függ milyen a bőröd.A katalógusban biztos írják,hogy melyik milyen bőrre van.
2012. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fiatal vagyok,nem rancos,hanem inkban fako es szaraz a hideg idotol.valami olyan kene ami vissza adja az eletet bele.A lotuszviragnal irta hogy tisztit is,en ara gondoltam legeloszor.De hogy mi legyen a masodik meg nem tudom
2012. febr. 19. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha száraz akkor az olivás jó mellé.
2012. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Száraz bőrre én még ajánlanám a holt tengeri ásványos pakolást, illetve a család minden tagját.
2012. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen bőröm van, és a holt tengeres épp most van rajtam :) nagyon ajánlom. Az olivástól nekem kijöttek a pattik, az nem működött. Mostanában hetente 2-t használok a japán szakésat és a holt-tengerit, ma viszont láttam egy táplálót, az afrikai shea vajasat. Ezt és a lótuszosat rendelem meg a mostani katalógusból, hogy kipróbáljam azokat is. De eddig a holt-tengeri és a szakés a csúcs :D
2012. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!