Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi termékeknek úgy is van...

Bánfi termékeknek úgy is van hatása ha csak a sampon a Bánfi, de a balzsamom nem az?

Figyelt kérdés
Nem akarok Bánfi sampont, balzsamot meg hajszeszt is használni, csak sampont, de attól még ugyanaúgy megállítja a hajhullást, és serkenti a hajnövekedést? Ha más márkájú balzsamot használok sampon után attól még hat ugye?
2009. szept. 27. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

1-2 embertől hallotam hogy a sampon magában is hat, én hajszeszt használok, de nem tudmóom milyen a hatása, mert nem mindíg van időm hajmosás után még 20-40 percig vacakolni, és amikor már majdnem száraz újra megmosni...na jó erre nagyjából sosincs időm, egy nagyonkeveset szétkenek a fejemen, amennyit még úgyis "leizzad" a bőr, így nem mosom, le csak reménykedeg hogy így is van valami hatása...alig várom hogy elfogyjon a szesz, mert n már angyons zeretném a sampont használni...egyszerűen túl időigényes nekem a hajszesz....

Egyébként 1949 óta lehet kapni ha jól emlékszem, azi azért szép kor, ha nem lenne nagyon hatásos,a kkor eddig tuti nem marad a piacon!

2009. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!