Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől zsirosodik az arcbőröm?...

Mitől zsirosodik az arcbőröm? Mit csináljak vele? Mennyire jók ezek az avonos arctonikok?

Figyelt kérdés
21 éves leszek,és kicsit problémás az arcbőröm.Lassan több mint fél éve minden este hintőport haszáltam az arcomra ami használt is.De pár napja az avonbol rendeltem egy arctonikot.Még csak 2 éjszaka használtam.Mi a vélemenyetek róla? Arctonik clearskin,és avonos.Zsiros bőrre való.Használjam vagy nem érdemes?
2008. ápr. 8. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Napi tisztálkodásra jó, de az én problémás arcbőrömön nem segített. Én gyógynövényekből készült kozmetikumokat használok, nekem ezek váltak be. Nem sokkal drágábbak de szerintem sokkal jobbak.
2008. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

garnier pure zone.

arclemosó radír és tonik

Avonosat ne használd, nem jó semmire

2008. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia !Vegyél sörélesztő tablettát, nagyon szép lesz a hajad és a BŐRÖD is tőle.Totál természetes szer, herbáriába kapsz, 700körül van.
2008. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Herbária egy bolt?
2008. ápr. 9. 13:17
 5/10 anonim válasza:
100%
igen, vis drogériák, v akár bioboltok.
2008. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan, hogy Fáma Bioaktív Alga Gél nekem ez vált be, nagyon kellemes, illata van hűsíti a bőrt. Ez ahogy az előttem szóló mondta herbáriákba, gyógynövény vagy bioboltokba lehet kapni. Van még egy maszk, amit dmekben lehet kapni, Dermofil paszta, ez egy erősebb krém, nagyon jól szárít, mentolos. Mind kettő 1000 ft körüli árban van, 250-300 mles kiszerelésben. Sokáig elég csak vékony rétegben kell az arcra vinni, de azt minden nap. A sörélesztőt nekem is többen ajánlották, de én azt még nem próbáltam.
2008. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig használtam tonikokat,de csak átmenetileg voltak jók,tisztítás után pár óráiga,aztán még jobban zsírosodott.Amióta az elicina csigakrémet használom ,nem kell tonik,és matt,egészséges,pattanás nélküli az arcom.
2008. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zsíros bőrre ajánlott a szappan (nem hidratálós, mezei sima szappannal alaposan megmosni, majd egy vastag réteg habot rajtahagyni 1-2 percig), a rendszeres radírozás (kemikália nélkül, egy durvább mosdószivaccsal és sima melegvízzel), és a rendszeres hidratálás (zsíros bőrre való krémekkel). Pattanásos bőrre is használ, miteszerekre is simán jó, bár előbbire antibiotikumos hámlasztót ajánlanék, esetleg antibiotikumot... A legtöbb arclemosó csodatonik nem más mintha megfelelően tisztított arcot jéghideg vízzel öblítenél le. Sose használd arcmosás nélül / helyett, mert a koszt a pórusokba zárja...
2008. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tom h már nem számít ez a válasz, de nekem nagyon-nagyon teccik az avonos teafa és uborka 2 az 1-ben arctisztító és tonik
2010. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azon a szappanos kommenten jó nagyot néztem.......Egyébként ha önmagában tonikot használsz, az valóban nem elég, a tonik arra való, hogy a felesleges arclemosót, ami tisztítás után a bőrödön maradt, és az esetleges szennyeződéseket (tartós smink, stb) eltávolítsa. Ha avinnál maradunk, a clearskin termékcsalád a problémás (pattanásos, mitesszeres) bőrre való elsősorban, hogy ide a szíros bele tartozik-e, azt nem tudom. Zsíros bőrre én is egy avonos termékcsaládod használok, Solutions Pure-pore-fection, az a zöld. Minden reggel és este 3 egyszerű lépéssel ápolom a bőröm, és nem fénylik, nincs semi baja (tisztítás, tonizálás, hidratálás). Sztem ha gondolod próbáld ki, egy próbát mindenképp megér, én is már csomószor visszaküldte az avonos cuccom, ha valami nem tettszett és visszakaptam az árát. kérdés, h a te tanácsadód milyen. +tisztásos cuccok mellé egy kőpúder sokat segíthet a fénylésen még
2010. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!