Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert toredezik ujra es ujra...

Miert toredezik ujra es ujra a hajam?

Figyelt kérdés
Kb egy eve folyamatosan csak problemaim vannak a hajammal.Ugy kezdodott hogy kezdett hullani,majd annyira letort,hogy mar csak azt vettem eszre hogy egesz rovid lett.Azota is mind novesztem,de alig no egy kicsit,megint le kell vagni,annyira torott.Mar probaltam a hazi pakolasokat,bolti szereket,sampont,balzsamot,stb.De semmi hatas.Es elotte soha nem volt vele gondom,gyonyoru hosszu,dus,egeszseges,irigylesre melto hajam volt,...most meg egy borzalom.Rovid,ritka,es meg nagyon zsirosodik is.Es mar szaritani se szaritom,es vasalni sem vasalom.Mitol lehet ez?Mit csinaljak mar?Azokra a nagyon draga dolgokra mint pl a Revalid,nincs penzem.Mit csinaljak es mitol lett igy?
2012. febr. 23. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Háziorvos, bőrgyógyász


-nagy labor vizsgálat kérése, esetleg góckutatás


-vasszint! megállapítása- szükség esetén kezelése az orvos által előírt adagban és adott ideig. Utána kontroll.

2012. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia kedves kerdezo. Nekem is ugyanez a problemam.. A tied rendben van ? Mit hasznalsz?
2015. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!