Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a nagyon sötétbarna hajam...

Ha a nagyon sötétbarna hajam festem be ultra hamvas szőkével, akkor szép világos barna hajszínt kapok?

Figyelt kérdés

[link] : ezzel szeretném befesteni az ilyen szinű hajamat: [link] akkor lehetséges hogy kaphatok egy ilyen szinű hajat: [link] ???

Mert láttam sok videót youtube-on erről, de ők Revlon ash blonde, vagy Loreal preference true brunette- et használtak, ami mellesleg nem lehet kapni magyarországon, és online venni sem láttam :/ mindenféle képpen itthon akarom csinálni, nem fodrásszal, arra nincsen keretem sajnos :) kérlek válaszoljatok! köszii:)


2012. febr. 25. 10:09
 1/6 Izabell ***** válasza:

Jaj, meg ne próbáld szerintem!

Nem szép világos barnát kapsz, hanem sok foltot a hajadba,Meglátod, néhol bevilágosodik, máshol meg nem fogja be.Persze, kicsit világosodni fog, de egybol ne ultra hamvas szokevel próbálkozz.Amúgy az az erofeszítés, ami az otthoni festéssel jár felér azzal mintha fodrászhoz mennél.S az legalább biztos.Mert ha otthon elszúrod, úgyis kell valamit kezd újra vele.

2012. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem egy nagy összegek ezek a hajfestékek igy otthonra, a fodrász meg elkérhet több tízezret is mivel hosszu hajam van, és arra nekem nincsen keretem. ezért probálom a legkiméletesebb hajszőkitő festéket megtalálni, amivel tudom világositani a hajam, nem akarom szivatni, mert az töknre vágja.. :/
2012. febr. 25. 12:59
 3/6 Izabell ***** válasza:

:)értem

nem rosszindulatból mondtam, hogy jobb ha fodrász csinálja:)

Csak az egyik ismerosom is kipróbálta így.Szegénynek, foltok lettek a hajába, csúnya volt.Másnak vissza kellett fesse feketére[otthon csinálta].

Tudod mit?a www.femina.hu oldalon van egy olyan lehetoseg, hogy a fodrász véleményét kérd.Rámész az oldalra, vannak lehetosegek.megkeresed, hogy SZAKéRTOK, rákattintasz, s megkeresed a fodrászt.[Drozdik Akos]...kérdezd meg ugyanezt tole.En is tole érdeklodtem, hogyan tuntessem el a szoke melirt a hajambol, es válaszolt hasznosan.Szerintem próbáld meg.

Sok sikert:*

2012. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Izabell ***** válasza:
másnap*[kellett visszafesse...]
2012. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:)) énse ugy értettem h rosszindulatból mondtad volna. hát igen tudom hogy nem egy egyszerű dolog ez szőkités, de azt hittem hogyha ráteszem akkor olyan szép világos barna lesz.. :/ mert videokban láttam a csajokat ahogy csináltam,és hát káromkodtam egy sort, hogy hogy tudják ilyen könnyen megcsinálni?! :D de köszii, a választ, sokat segitettél!!!! :*
2012. febr. 25. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
A hajfestés nem úgy működik, mint a színkeverés... Bármilyen világos, kímélő festéket választhatsz, nem fogja kivilágosítani, max a tövénél, és akkor kapsz egy szép sötétbarna aljú, tövénél narancs színű hajat. Amit a rendbehozására ráfordítasz, 4,5,6... doboz plusz festékre ugyanúgy el fogsz költeni annyit, ha nem többet, mint ha fodrászhoz mennél. Sötét hajból nem nagyon fogsz kapni szép világos színt leszívatás nélkül. :/
2012. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!