Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet szép puha a hajam?

Mitől lehet szép puha a hajam?

Figyelt kérdés
A samponok/balzsamok miket reklámoznak semmit se érnek.
2012. febr. 25. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Miután megmostad a hajad, ecetes vízzel öblítsd le még egyszer. Attól fényes, és puha lesz:)
2012. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1.vákólaszónak: ez tényleg beválik?:O sima háziecetet tegyek vízbe és azzal öblögessek?
2012. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
almaecet a legjobb :) 1 evőkanál almaecet fél liter vízhez. :) és csak úgy csillog a haj, meg ugye fertőtlenítő hatása is van. :)
2012. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem az elhalt börréteget kitünõen hámlasztja a fogkefe nyelvtisztitó része a hátoldalán. Heti 2-3-szor alkalmazom :)
2012. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Izabell ***** válasza:

Hmmm...nekem a hajmaszktól olyan puha és sima lesz:D

[Avontól rendeltem Planet SPA olivás hajmaszkot]

és még ha kis hajolajat teszel a hajvégeidre és a hajadra is egy picit, az olyan selymessé teszi;)

2012. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hajasbabaa válasza:
a Garnier balzsamok csodákra képesek :D plusz az is ha hajmosáskor csak a hajtövedbe és a fejbőrödbe dörzsölöd a sampont,mert a hajvégeket eléggé kiszárítja. A végének bőven elég az a habmennyiség ami akkor rákerül, mikor öblíted le róla, aztán hajmosás után, csavard törölközőbe kis időre, hogy leszívja a vizet, vagy csak dörzsölgesd, lényeg, hogy valamennyire szárazabb legyen és tegyél rá balzsamot tűzd fel egy nagy csattal és hagyd rajta negyed óráig vagy akár tovább, nekem beválik (:
2012. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!