Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sublime Mousse-t használók! A...

Sublime Mousse-t használók! A barna árnyalatok is sötétebbek?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen olvastam, hogy sokkal sötétebbre festette be a hajat, mint amilyet szerettek volna, de mindenhol csak szőkékről vagy világosbarnákról volt szó. Nekem most Garnier 6.25 a hajam, ( [link] ami amúgy sokkal világosabb, mint a képen. Megvettem a Sublime Mousse-ból akciósan a pikánsbarnát, ( [link] mert nagyon tetszik ez a vörösesbarna árnyalat. Engem nem zavar ha kicsit sötétebb, de azért fekete nem leszek ugye?
2012. febr. 25. 14:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj nem lesz fekete, de nem lesz olyan nagyon világos sem,bár attól függ mennyire vesti be a hajad a festéket:-)
2012. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj nem lesz fekete, de nem lesz olyan nagyon világos sem,bár attól függ mennyire veszi be a hatjad a festéket:-)
2012. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hát remélem. :D Ha még valaki kipróbálta esetleg, várom a tapasztalatokat:D
2012. febr. 26. 11:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Sötétebb lesz valmivel, az biztos, viszont feketétől nem kell tartanod:) egyébként minden hajfesték sötétebbre festi, mint a képen, ez már egy biztos!


Egyszer megkérdeztem egy csajszit a városban, hogy mivel festette a haját, mert pont az a szép sötétvörös volt, amit én is szerettem volna már nagyon rég. azt mondta, hogy colour mousse sötét vörös. hát mikor megláttam a dm - ben ezen a sötétvörös festéken a csaj haját, hogy milyen világos, a kedvem elment tőle:D

2012. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Oké.:) ÉS vajon a vöröses árnyalata megmarad majd?

Lehet, hogy hülyeségeket kérdezek, de nem gyakran festem a hajam, szóval nemtudom..

2012. febr. 29. 16:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem meg fog maradni:) Itt egy barna alap szín van vörös kombinálásával.

Legfeljebb az történhet meg (legrosszabb esetben), hogy csak bizonyos megvilágításban látszik majd a vörös.

Ezt csak arra alapozom, hogy én a Brillance vöröses feketével jártam úgy, hogy nagyon durván fekete lettem, viszont amikor megvettem, úgy válogattam, hogy a képen gyönyörű sötétvörös haja volt a nőnek, gondoltam majd olyan lesz az enyém is... De utána rájöttem, hogy ez nem sötét vörös volt, hanem szó szerint vöröses fekete. Fekete alapszínen egy vörös árnyalat.

A tied is ilyesmi lehet, de úgy gondolom, hogy neked ettől nem kell tartanod, mert a barnának nincs akkora ereje, mint a feketének, hogy elnyomja a vörös színt. Szerintem szép lesz:)

Mikor fested?

2012. febr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Még várok egy hetet kb., aztán majd kommentálom milyen lett:)

2012. febr. 29. 17:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Oksi, sok sikert^^

Ha tudsz, képet is linkelhetnél:D Én is nagyon rég óta ki akarok próbálni egy barnás vöröses árnyalatot, csak a feketémtől nem tudok megszabadulni:D

2012. febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na, befestettem.. és imádom:)

Csináltam egy ilyen volt ilyen lett képet:

[link]


Amúgy nem ennyire vörös mint a képen, bár napfényben még nem láttam, de szerintem a vaku nagyon átvilágítja. Nagyon könnyű volt használni, nem is csípett (sokan mondták róla), és szerintem a szaga sem vészes. Ha gyérebb lámpafénynél nézem akkor barna, közelebbről látszik, hogy vöröses. Mindenesetre nekem nagyon bejön. Köszönöm a segítséget:)

2012. márc. 13. 18:44
 10/11 A kérdező kommentje:

Inkább ilyen, mint ennek a lánynak a képein:


[link]

2012. márc. 13. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!