Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilátoromat odaadhatom...

Az epilátoromat odaadhatom másnak is használni, vagy az kb olyan mintha a borotvámat adnám kölcsön?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én jópár éve nem adom kölcsön senkinek, még tesómnak se örülök amikor használja - de legalább ő szépen kitakarítja utána, úgy még aránylag okés...


Koliban volt egy csaj kérés nélkül elvette aztán nyáron néztem h mekkora és milyen erős szőrök tömték el az epillátoromat... undorító volt kitakarítani...

2012. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval nemgáz, ha más is használja, de igazából higéniai szempontból kérdezem...
2012. febr. 25. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Épp higénialiag nem ajánlott.Az epilátort nem nagyon lehet fertőtleníteni.Akár gomba,bármi a te bőrödön landolhat.
2012. febr. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan vészes, de lehet is takarítani az epilátort. (Nem tudom pontosan mivel, de ezen az oldalon írták, nézz utána). Az epilátor végülis csak sok csipesz szerintem... Nem hiszem, hogy valakinek gombás lenne a lába vagy a hónalja...
2012. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!