Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S 40-es fehér báli...

S. O. S 40-es fehér báli cipőt keresek! Valaki kölcsön adna 1 alkalmomra, vagy eladná 1-2 ezer ft-ért, esetleg csere, ha valakinek a csládjában van szügség egy 38-as ÚJ bézs színű cipőre?

Figyelt kérdés

Egész héten a cipő után rohangáltam. Hétfőn jártam 3 boltban, mire rátaláltam az ideálisra, ami szép, és volt 40-es méret, nem szandálos kivitel. Kedden nem vittem cipőt a keringős ruha próbára, ezért szerdára visszahívtak, mire rájöttek, hogy a 9cm sarok túl nagy, annyit nem tudnak leengedni a ruhából. (amikor az előleget kifizettem szeptemberben, miért nem mondták kb. milyen cipőt vegyek?) A ruhát viszont már oldalt szétvagdosták a méretemhez, szóval új ruhát sem tudok keresni, előleg már lett fizetve...Holnap megyek a ruháért, azt beszéltük meg keresek alacsonyabb sarkú cipőt. Visszamentem ma levásárolni a cipő árát, de nem volt pici sarokkal, csak 38-as. Amire kicseréltem, ott még jó volt rám, otthon pedig már nagyon szorít (gondolom mert sokan próbálgatták, ami ki volt rakva, és próbáltam amit kaptam az meg dobozos, nem használt)

Holnap lesz főpróba, már vinni kéne igazából a cipőt, illetve amikor hozom el a ruhát már akkor is kellene, de legkésőbb szombatra.

Tudom nem kellett volna az utolsó hétre hagyni, de nem gondoltam, hogy ez lesz belőle.

Budapesten lakom, csere is érdekelne.

A mostani 38-as cipő világos bézs színű, nem hófehér.

Nekem már mindegy jó a fehér is, bézs is, csak legyen. Max. 4cm sarokkal, és fontos, hogy ne ilyen szandálos legyen, hanem belebújós, mert vastag a lábfejem, és kilógna a szandálosból.


2010. dec. 9. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link] (---ez pesti


[link]


[link]


[link] (Ez is pest és pont péntekenkét ráér az illető.)


Amúgy még annyit tehetsz hogy ha van időd visszmész h hátha egy 39-es jo abbol amit vettél...amúgy nyugodtan mond h amit probáltál lehet h ki volt nyulva,ki kell h cseréljék.

2010. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2010. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szia. menj el az ázsiacenterbe, ott 2-3ezerért találsz cipőt.
2010. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát az egyik probléma, csak lehet kihagytam a szövegből, hogy 38-as volt a legnagyobb, ami nagyobb méret lett volna, és fehér az túl magas volt.

Köszi a fáradságot amúgy, nem rosszak, főleg a második tetszik, de nem vagyok regisztrálva teszveszre, nem nagyon tudom, hogy működnek a dolgok, miután kell fizetni a teszvesznek díjat, hogyan stb..Nem akarok úgy regisztrálni, hogy egyáltalán nem értek hozzá.

2010. dec. 9. 23:31
 5/15 A kérdező kommentje:
Ott cseréltem ma vissza ázsia centerbe, nagyon kevés 40-es cipő van, szinte minden boltban megnéztem még kedden, amikor az elsőt vettem.
2010. dec. 9. 23:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát nemtom sajnos akkor.Nincs egyik cipő melett se valami teloszám vagy egyéb?Mert lehet h a teszveszen kivül is meglehetne egyezni.Bár én sem tudom h mükszik ez.Az tuti h ha mondod h nem lett jo és mond azt is h a probacipő biztos tág volt,cserélhezsd ki avgy vásárold le az árát,azért ne tartzsd meg a kcisit csak h legyen akkor inkább vegyél rajat egy pulcsit.Reméljük h majd ir valaki.Nekem a lában kicsi de még fehér cipőm dincs pedig adnék szivesen.Reméljük addig lesz amire kell.
2010. dec. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
[link] (---még ezt az egyet találtam itt van név meg teloszám és budapest,sajnos nem tudok többet segiteni.Jó éjszakát.
2010. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy segítesz, nagyon aranyos vagy!!:)

Jó ötletet adtál ezzel az utolsó linkkel, mert hasonló barna cipőm viszont van itthon, már el is felejtettem, csak elég csúnyácska szegény,nem olyan ünnepélyes, mert bokánál záródik, és hosszú orra van, ami négyszögletesen záródik, de ha nem lesz más talán jó lesz.

Szerinted fehér ruhához nem gáz ilyen barna cipő? Jó mondjuk nem sok lóg ki belőle, de oldalról belátni:S

(Amúgy szalagavatóra kell, keringőhöz)

Jó éjszakát:)

2010. dec. 10. 00:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Hidd el nem azt nézik majd milyen a cipőd.Szerintem kényelmes legyen az a lényeg.Nézz körül hátha van otthon mégis valami ami megy a ruhához:)Amúgy a vajszinü meg a barna megy egymáshoz.Ahogy irtad ne sok ltszik majd ki a cipőböl szóval ne aggodj ezen,tele lesz emberrel nem azt fogják kiszurni hogy mi van a lábadon.
2010. dec. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ui:Amúgy szépen kifényesited kis cipőboxal ha mondjuk börcipő és máris jo lesz a barnád ami van.
2010. dec. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!