Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyha a nagyon elhasználódott...

Hogyha a nagyon elhasználódott rossz állapotban lévő hajamat lenyírnám rövidebbre május végén, szeptemberre azért már megnőne, és ha ápolnám, szép természetes lenne? Mivel kell majd kezelnem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne nyírd le, nagyon megbánnád! Figyelj az én hajamnak nem jósoltak sok jövőt mert kiszőkítettem, szinte leesett az egész annyira tönkrement. Pár hónapja kipróbáltam a fekete Gliss Kurt és mára szinte teljesen rendbe jött :) (Használj sampont és hajpakolást is!)
2012. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
május végéig még adok egy esélyt addig is fogok ilyet használni, mert meg akarom várni ballagást meg érettségit de ha nem javul akkor vágatok belőle jó darabot
2012. febr. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!