Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez ilyenkor természetes ugye?...

Ez ilyenkor természetes ugye? 12 éves vagyok,először május 9.-én jött meg, de csak azon a napon tartott. Utána elmúlt. Majd június 1.-én(22 nappal később)megint megjött a menszeszem, de akkor 7.-éig tartott 8.-án nem volt semmi.

Figyelt kérdés
Akkor múlt el.mivel június elsején jött meg és általában 28 napos a ciklus tegnap kellett volna megjönnie nem?Vagy csak késik?Vagy én számoltam rosszul?ilyen átlátszó, fehérfolyásom van,és ilyen kis darabkák jönnek ki belőlem(???)ez normális?(de nem nagyok,olyan kis fehér darabkák a hüvelyemből.LÉGYSZÍVES ÍRJATOK!
2009. jún. 29. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az csak megszáradt váladék.Mivel még nem rendszeres a menstruációd ezért ez természetes,és van,hogy 1-2 napig tart,és van hol tart 8 napig is.Viszon 8 nap felett inkább menj el az orvoshoz.Akkor jó ha 22 és 35 nap legalább eltelik a két menszesz között.Ha 22 alatt van fordulj orvoshoz.Ha pedig fölötte akkor ez még természetes, addig még nem renszeres a menszeszed.Azt hogy mikor fog megjönni az első naptolkezd számolni a kb.25 napot. Remélem,hogy sokat tudtam segíteni!
2009. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen,köszönöm!:)

megkaptad a zöld kezet is.:):):D:D

2009. jún. 30. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!