Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avon kozmetika, mi a velemenye...

Avon kozmetika, mi a velemenyed rola?

Figyelt kérdés
Meg soha nem probaltam,de szeretnek több kremet,ruzst stb. venni,szeretnem ha leirnatok a velemenyeteket,pozitiv-negativ,es miert?
2012. febr. 27. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan sok dolgom nincs az avontól, de párat tudok mondani.

Az olyan tárgyak, mint fésűk, hajkefék nagyon jók, a bontófésű nagyon szépen és könnyedén kigubancolja a hajat, nem akadozik a hajban, könnyű vele fésülködni.Illetve van 2 hajkiegyenesítést segítő fésűm, egyszerűen imádom, legjobb dolguk, amit árultak!

Szemhéjpúder ecsetem van még 2, azok is nagyon jók, szépen és könnyen lehet velük dolgozni.

Szemhéjpúderem is van többféle.Hát, az árukhoz képest nem annyira jók szerintem. A színek szépek, de nem annyira tartósak, talán szemhéjalappal többet ki lehet hozni belőle.De pl. 2000 ft egy négyes palettáért az avontól nekem sok pénz, mert nem kapom azt, amit várnék.Az egyik szín a palettában egy gyönyörű lila, feltéve viszont nagyon sötét, alig mondanám meg, hogy lila.

Ugyanígy jártam egy tussal, ami a katalógusban matt feketének tűnt, ehhez képest szürke csillámos.Ezekkel vigyázni kell, én az ilyen termékeket jobb szeretem drogériában megvásárolni, mert ott ki tudom próbálni, milyen valójában a szín.

Próbáltam alapozót, az is szép eredményt hoz, mikor először próbáltam nagyon megtetszett milyen könnyű felvinni és milyen szép az eredmény.Ennek ellenére még keresem a tökéletes alapozót.

Planet Spa termékek: lila külsejű tusfürdő és testápoló van itthon, hirtelen nem tudom, az melyik fajtája a planet spa-nak, talán Lotus.Az illata nagyon finom, nőies, viszont egyáltalán nem hidratál, így én ezt annak ajánlanám, akinek a bőre bármilyen kozmetikumot elvisel, nem kényes arra, ha egy cseppet sem hidratál.Nah az én bőröm nem ilyen.:) Csak azt díjazza, ami krémes, erősen hidratáló.Így ezt az avonosat leginkább akkor használom, ha illatozni akarok!:)

Körömlakkok közt is van olyan, amit imádok, és van olyan, ami 1 hónap után összesűrűsödött.

Összességében 5/3-ra értékelném az Avont, mert vannak igazán jó termékek benne, de vannak olyanok, amiket inkább visszaadnék ha lehetne.

Mielőtt veszel valamit, jó utánaérdeklődni, hátha van olyan ismerősöd, aki használta és tud véleményt mondani, esetleg neten fórumokon kérdezgetni, hogy melyik termék milyen, mint pl. itt is tetted!

Sok szerencsét!:)

2012. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Avonos szájfényeket szeretem, aránylag tartósak.


Az Avonos samponról se jót, se rosszat nem tudnék mondani.


A kiöblítést nem igénylő balzsamját szeretem, puhább és fényesebb tőle a hajam.


A hajvégápoló olaj nekem nem jött be.


A makadámdió & aloe vera-s spray (talán hajtőemelő volt) szintén nem vált be.


Most szemezek a Planet Spa olívaolajos pakolásaival.

2012. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm az eddigi valaszokat.
2012. febr. 27. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Avon kozmetikumairól nagyon rossz a véleményem, mert nem tiszták. Lehet, hogy jó a hatóanyagtartalmuk, de mérgező adalékokat tartalmazó krémalapot használnak. Nekem több ismerősöm is ekcémás lett a hosszútávú használatuktól. A termékeik nagy része szintetikus, nem bőrbarát, és allergén illatanyagokat használnak. Ha hihetetlennek tűnik, amit írok, akkor ellenőrizd le te magad az Avon termékek összetételét hatóanyagkereső oldalak segítségével (pl.: [link]
2012. febr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mint minden kozmetikai márkának, az Avonnak is vannak nagyon jó, és kevésbé jó termékei. Amik nagyon jók: glimmerstick szemceruzák és szemöldökceruzák:szép színűek, rendkívül tartósak és precízen lehet velük sminkelni. A négyes szemhéjpúder paletták legtöbbje gyönyörű színű és szemhéjalappal (nekem anélkül is) tartósak. A Supershock szempillaspirál egy álom, főleg ennyi pénzért gyönyörűen emeli ki, és dúsítja a szempillákat. A prémium kategóriás parfümök illata isteni, és tartós, de egy-két olcsóbb árkategóriás parfüm is elég tartós. A rúzsok csomagolása minőségi és igényes, a színek gyönyörűek, és rengeteg fajta és árnyalat közül lehet választani. A Soulotion krémek iszonyú jó minőségűek, ahogyan az Anew-vonaluk is nagyon jó. Az alapozók különösen ennyi pénzért nagyon megérik az árukat, gondolok itt például a Calming Effects és az Extralasting alapozókra, ja és a 24 K Gold alapozóra, ami számomra egy álom.A Planet Spa termékcsalád fehérteás és japán szaké és rizs vonala szuper, ezek közül a fehérteás arcradírt és arctisztítót, és a szakés arcszérumot rendszeresen használom és nagyon szeretem őket. :) Egy-két ékszer és táska is álomszép... Amivel én nem vagyok maradéktalanul megelégedve az a hajápolási termékek és a Naturals vonal... "Röviden" ennyi :)

2012. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!