Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajbalzsamot az egész hajra...

Hajbalzsamot az egész hajra kell tenni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, de különösen a hajvégeket kend be vele, azok szoktak a legszárazabbak lenni.
2012. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg fejtetőre annyira nem ajánlatos, mert zsírosíthatja :) Úgyhogy én csak a végére, meg a közepére szoktam, a tőre nem ^^
2012. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
fejtetőre ne tedd fel , mert elnehezíti a hajad és zsíros lesz tőle, hajvégekre meg haj hosszra kell, és előtte csavard ki a hajadból a vizet mert úgy jobban beszívja a balzsamot.
2012. febr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Én csak a végére kenem, ugyanazon okból, mint amit fent leírtak, de az egy oltári nagy tévedés, hogy az elszarusodott hajszálak "beszívnak" bármit is. Ez olyan, mintha az íróasztaloddal akarnál megitatni egy pohár tejet. Legfeljebb a fejtető képes ilyesmire, mert ott azért futnak is erek a bőr alatt.
2012. febr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fejtetőre is érdemes, mert ott is töredezhet a haj.
2012. febr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
4. válaszoló , anyám fodrász úgy h szerintem egy kicsit jobban tudja mint te ;) a kicsavarással meg nem azt értettem h csont szárazra hanem h ne tocsogjon benne a víz .
2012. febr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Én pedig biológus vagyok, de ettől függetlenül nem kell zseninek lenned, hogy rájöjj: a hajszál nem tartalmaz vérereket, amik által felszívódhatna bárminemű tápanyag.
2012. febr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!