Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb egy honapja az orrom alatt...

Kb egy honapja az orrom alatt és szám körül apro pattanásszerü piros kiütések jelentek meg, a börgyogyász rozex krémet irt de nagyon kevés javulás van mit tehetek? Mit vegyek rá?

Figyelt kérdés
Már nagyon zavar és nem tudom mit tegyek,kb 1 honap mire megint kpok idöpontot a börgyogyászatra addig mit tehetek????probáltam sudo krémet,körömvirágot,neogranormont,de semmi nem jo.
2008. aug. 25. 15:34
 1/4 anonim válasza:
Mióta használod a krémet? Mert több idő kell hhoz, hogy ezek a krémek hassanak, általában olyan 4-6 hét.
2008. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtál már nagyon vártam hogy valki segitsen.Ez a a3-dik hete hogy használom,hát valamenyit javult és van mikor jobb aztán csunyább,ez igy normális???Akkor még használom tovább,esetle valami ötlet mit lehetne még kiprobálni?
2008. aug. 28. 08:27
 3/4 anonim válasza:
az első válaszadó vagyok. amikor én használtam ilyen krémet, akkor először nekem is romlott egy kicsit, de utána fokozatosan javult. az ilyenhez idő kell :)
2008. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jah igen, és használj valami jó arclemosót, hogy biztos tiszta legyen az arcod, amikor rákened a kenőcsöt (:
2008. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!