Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha lekopik barna lesz?

Ha lekopik barna lesz?

Figyelt kérdés

Na szóval nekem alapból sötétbarna hajam van,és volt már párszor festve (3-4x kb. és egyszer szívatva is) a nyáron már kezdett az eredeti hajszínem visszajönni csak a nap is kiszívta és néhol látszott a lenövés is,engem nagyon idegesített és nem tetszett amit láttam a tükörben,ezért vettem egy ilyet még decemberben :

[link]

(a legsötétebbet)

Naná hogy fekete lett a hajam,de a mosások során fent a hajtöveknél látszik,hogy barna (mivel barna hajfestéket vettem). Az a kérdésem,hogy mikor lenő az egész akkor újra a régi lesz a hajam vagy szívatni kell,hisz én nem fekete hajat szerettem volna és néhol tényleg látszik,hogy barna (a festék miatt,mert az én hajam sokkal sötétebb annál az árnyalatnál).

Nyugtassatok meg,hogyha lenő visszajön az eredeti :S


2012. márc. 4. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem.

Vettél egy sötétbarna tartós hajfestéket, -ami fekete lett. De ez már kezd kissé kopni...közben meg látod, hogy nő le az eredeti hajad, ugye?

Ez nem baj, csak növeszd le az egészet, és ne fesd már be többször. Ha lenöveszted, természetesen az eredeti hajad lesz újra.

Vagy mi a kérdés?

2012. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát azt hiszem,hogy az eredeti hajszínem kezd visszajönni,bár már magam sem értem :D

Na mindegy,köszönöm szépen,hogy írtál :DD

2012. márc. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!