Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha bekenem magam önbarnítóval...

Ha bekenem magam önbarnítóval akkor mennyi ideig maradok barna? A fület is be kell kenni? Írjátok le tapasztalaitokat légyszi. A borotva leszedi? Strandolástól lekopik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer próbáltam, de soha többet. Mindenhol foltos voltam. A ujjaim között meg jobban megmaradt a sárgás színe. Úgysem tudod úgy felkenni hogy ne legyél foltos.


Borotva ne szedi le és a víz sem, legalábbis nekem.

2009. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utána kezet kell mosni, azaz tenyeret, és nem lessz foltos az ujjaid közt- ahogy az elözö válaszoló irta.. nagyon ügyesnek kell lenned hogy ne legyen foltos, másrészt ezek a barnító krémek elég büdösek.. Nem tudom.. nekem a kezem mindig olyan cigi szagú lessz tőle..Lehet én vok hülye vagy az én bőröm reagál rosszul rá..
2009. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, és miután bekentem magam egyből kezet mostam. De mire bekentem magam mindenhol szépen befogta a kezem.
2009. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
juj..az más :S elég cinkes ez a cucc..
2009. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En a Dave-t hasznalom es jo.Nem foltos ha bedorzsolod jol es picit tobbet raksz ra. utana kezmosas az ujjak kozott ,mert ott barnas lesz a bor hamar.Uszni jarok es nem foltos!!!
2009. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!