Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek tényleg nem...

Lányok, nektek tényleg nem tetszenek a hosszú hajú fiúk?

Figyelt kérdés
és ha nem akkor miért nem?:o
2012. márc. 5. 17:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
3%

Azért mert úgy néznek ki mint a lányok, miközben férfias minden mozdulatuk és vonásuk, egyszerűen szerintem nem illik a férfiakhoz egy hosszú haj, engemet taszítanak.

Na meg a kopaszok sem tetszenek.


28/N

2012. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Attól függ, egy félhosszú haj nekem nagyon bejön. Egy derékig érő lobonc valahogy már inkább nem. Egy szépen ápolt haj valahogy fura és lányos, egy igénytelen, csimbókos haj meg csak gusztustaalan.

Egy jól eltalált, hosszabb fazon viszont nálam mindent visz. :D

2012. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ami nem verdesi a fenekét az igen.Meg ami nem zsíros vagy csimbókos.Valakinek sokkal jobban áll egy hosszabb fazon,mint a rövidebb.
2012. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
hosszú alatt én max hátközépig érőre gondoltam. kedves első. miért lányos? az oké hogy ha ki van bontva, a testalkatom miatt (mert sajnos elég vékony vagyok) tényleg lányos, de copfba kötve is annak tartod? kedves második. köszönöm az önbizalom növelő hozzászólást^_^
2012. márc. 5. 18:17
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszenek. Copffal se.
2012. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 csokissüti002976 ***** válasza:
57%
Hát nekem meg csak a hosszú hajú pasik jönnek be. Vagyis, nem azt mondom, h hosszú haj nélkül nem lehet valaki jó pasi, de az olyan snassz. :D Barátomnak pl Slash-haja van, és imádooom. :)
2012. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
nekem egyszerűen nem tetszik, taszít..:S viszont vannak olyan lányok,akiknek meg szintek csak a hosszú hajú pasik jönnek be
2012. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön, ha szép ápolt. Főleg a váll és hátközépig érő közötti. Ha kicsit hullámos is, az maga a tökély. :D

Viszont ne legyen tépettre vágva, vasalva, festve, hajpánttal hordva, mert az tényleg lányos.

2012. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

*_____* gusztaaa. Szerintem a legtöbb pasinak nagyon jól áll, feltéve persze ha szép is a haja, nem 3 szálat fog össze valami zsíros csimbókba.

A hátközépig érő is nagyon jó ^^ Egyenes, vagy göndör?

2012. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Copfba se tetszik.

2012. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!