Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek tényleg nem...

Lányok, nektek tényleg nem tetszenek a hosszú hajú fiúk?

Figyelt kérdés
és ha nem akkor miért nem?:o
2012. márc. 5. 17:47
1 2 3
 21/27 Ewolet válasza:
nekem kifejezetten tetszik.olyan vonzó a számomra.szeretem a középkori stílusú filmeket,ezekben is álatában hosszú hajú férfiak vannak.sokan mondják,hogy a hosszú haj lányos stb,de ha nézzük a középkort akkor is hosszú hajat viseltek a férfiak és sőt inkább azok voltak a férfiak mint a mostani időkben,bármilyen is a frizurájuk.az animékben is nagyon tetszik egy hosszú hajú karakter.sőt a haj meg tartja az illatokat is .milyen jó érzés egy olyan hajhoz hozzá simulni amin még érezni a sampon illatát :) imádom..
2012. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
fúúj xd
2012. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Dehogyis nem. Sőt! Persze, azért legyen ápolt. Minél hosszabb haja van egy fiúnak, annál inkább ragad magával.
2012. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én 14 éves rocker lány vagyok, neked derék alá érő dús hullámos/göndör szőkés barna, rengeteg fiúnak tetszem! De Én kimondottan A HOSSZÚ HAJÚ FIÚKRA BUKOM! A RÖVID HAJÚAK VALAHOGY NEM ÉRDEKELNEK.
2013. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
bocsi, nekem van olyan hajam amit leírtam :))
2013. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, csak nagyon nagyon kevès fiúnak all jól . de ha valakinek jól áll...... Fuuh... Hat igen 😄😈
2016. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Uhh. Nekem ők a gyengéim...
2017. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!