Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek tényleg nem...

Lányok, nektek tényleg nem tetszenek a hosszú hajú fiúk?

Figyelt kérdés
és ha nem akkor miért nem?:o
2012. márc. 5. 17:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Tetszik!Az mostani páromnak és az exemnek is hosszú haja van.Egyiküket sem nevezném lányosnak. Persze ápolt, egészséges rőzséről beszélünk, nem a "pusztában hagyott széna"-fílingről
2012. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Az= A
2012. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ez - csakúgy, mint a lányoknál - egyénfüggő. Van, akinek nagyon jól áll, van, akinek kevésbé. Az én gyengém a félhosszú, sötét, fürtös haj :). A túl egyenes hosszú frizura tényleg egy kicsit lányos. Inkább fürtös, vagy legalább egy kicsit hullámos legyen.
2012. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. 9. nekem vállam alá ér pár centivel és egyenes. de nagyjából azt szűröm le hogy valakinek ez valakinek az. szóval talán még nincs minden veszve...:3
2012. márc. 5. 22:36
 15/27 A kérdező kommentje:
*tetszik kimaradt
2012. márc. 5. 22:37
 16/27 anonim ***** válasza:
48%

Általánosságban azt mondom, hogy nem, nem tetszik. De ezt nagyban befolyásolja, hogy amúgy a pasi hogy néz ki, milyen magas, milyen alkata van, milyen a haja, hogy hordja azt, milyen magas, milyen a személyisége. A félhosszúval is hasonlóan vagyok. Láttam már olyan hosszú hajú pasit, akitől totál el voltam ájulva, olyan jól nézett ki, de oylat is, aki inkább hasonlított egy copfos törpéhez. Változó. Sok hosszú hajú pasira mondam már egyébként, hogy jól néz ki.

20/L

2012. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Akiknek jól áll azok tetszenek, akiknek nem, azok meg nem ez ilyen egyszerű:) Barátomat hosszú hajjal ismertem meg, hát...szerelem volt első látásra:D nagyon durván jól állt neki és még így is hihetetlenül férfias volt, azért a kisugárzáson is sok múlik.

21/L

2012. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Szerintem nagyon menő, ha egy fiúnak hosszú haja van. Nekem csak az olyan pasik tetszenek, csak ők tudják a figyelmemet felkelteni. Persze azért hozzáteszem, hogy ápolt legyen, meg hát a külső mellett azért sokkal fontosabb a belső. De mindenesetre a hosszú haj szerintem szexi.
2012. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
De, tetszenek.
2012. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
bárcsak ilyen pasim lenne...
2012. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!